Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2010, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu: css tasarım yapan acilll

Arkadaşlar bana css taasrım yapana açacağım sitemde reklam vercem.Sitem bir mafya oyunu sitesi olcak yardım edene Kumarhanelerde fln reklamı olcak.VS sistemi olcak vs sponsru fln yapcam .Yani her türlü her yerde reklam vercek

Tasarım şöyle

Üsttarafa Mafya-TR Online yazacak.

Altında menü olcak menü yatay olcak

Tasarım olarakta arka planı fln ayarlarsınız.Mafya oyunu ile ilgili olarak.
Mesaj21.08.2010, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yaparım kardes msn samil_bas97( at )hotmail.com ekle kardes ypyım sana mertin2 ile ilqikli tsarım yparım zaten

örnek için http://samil-basnet.tr.gg
Mesaj21.08.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan için herhangi bir tasarım istek uygulaması yapmamaktayız. O yüzden tasarım isteğinde bulunmayın. Size uygun olan tasarımı önemli başlıklar dahilinde siz yapmaya çalışın.
Yapamaz iseniz paylaşılmış tasarımlardan kendinize seçebilirsiniz.
Mesaj23.08.2010, 00:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Şuan için herhangi bir tasarım istek uygulaması yapmamaktayız. O yüzden tasarım isteğinde bulunmayın. Size uygun olan tasarımı önemli başlıklar dahilinde siz yapmaya çalışın.
Yapamaz iseniz paylaşılmış tasarımlardan kendinize seçebilirsiniz.

Sayın anadolular,

Ben açıkçası tasarım istememe işine karşıyım. Herkesin yardıma ihtiyacı vardır. Bende zamanında çok ama çok çaba sarf ettim. Başkalarının tasarımlarıyla ilgilendim. Ama sonuçta kazanan ben oldum. Arkadaşa yardım ederek belki ona kötülük etmiş olacağız ama o zaten belki de bu işi öğrenmek istemiyor. Sadece sitesi olsun istiyor. Benim anlamadığım nokta bu. Tasarım istesinler. Muhakkak yardımcı olan olacaktır. Neden bu kadar tasarım istemek sorun anlamıyorum doğrusu. En azından bunun için seve seve yardım edebilecek kişiler seçilsin. Onlar özel olarak ilgilensinler. Bu şekilde kaybettiğimiz yardımlaşma ortamını tekrar kazanırız.

Sitenizle iyi eğlenceler!