Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2010, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam ile ilgili yanlış yere açtım özür :(

yanlış yere açtım baktım ancak doğpru yeri bulamadım ben reklam aldım reklamı anasayfaya kaydettim ve çalışıyor ancak benim onu en üst sola almam lazım bunu nasıl yapıcam bu işlerde yeni sayılırım yardımcı olursanız sevinirim elimde kod vs var ancak bu sol en üste koyamadım kendi bedava-sitemin reklamı var orda onun yerine bunu nasıl koyarım en üst sola şimdiden teşekkürler...
Mesaj20.08.2010, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggnin reklamı yerıne kendı reklamını koyamazsın yoksa sıten sılınır ancak onun hemen altına koyarsın onun içinde tasarım üstünün en üstüne kendı reklam kodunu eklemen ozaman dedıgın üste sol tarafta reklamın gozukur .yıne soyluyorum TR.GG nin reklamıyla senınkını degıstırmeyı aklının ucundan bıle gecırme emeklerın boşa gıder
Mesaj20.08.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg Reklamının Yerini değiştirme , kaldırma, kapatma ,gizleme gibi durumlarda siteniz silinmektedir.
Bunun için bunu denemeyiniz.
Sadece altına koyabilirsiniz.. Wink
Mesaj21.08.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki tam altına yada tam soluna nasıl eklicem bunu sordum onu kaldırmama gerek yok sadece onun soluna aşağı doğru diklemesine yada tam altına yata bir reklam nasıl koyabikirim...
Mesaj21.08.2010, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım anlattıgım gıbı yaparsanız olur
Mesaj21.08.2010, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi kodunu bu kodun içine ekleyip ortala

<center>kod buraya</center>

o zaman reklamlar alt alta gelir
Mesaj22.08.2010, 00:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sola dayalı olarak istiyor <center> kodunu eklemesıne gerek yok benım dedıgım gıbı yaparsa reklam istedigi gıbı cıkacaktır üstte
Mesaj22.08.2010, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<div style="text-align: left;">Reklam Kodu Buraya</div>

Left-Right Sola Yada Saga Dayabilrsiniz.

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Önceki mesajları göster: