Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Afilliyanlizlik, Kültür Edebiyat Ve Düşünce sitesidir.

Merhaba sevgili ziyaretçilerim,okurlarım.
Çok uzun süre aradan sonra tekrar sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu vede heyecanını, son günlerde çok fazla yaşamaktayım.
Ne kadar güzel ki yaklaşık 10 aydır sitemizin anasayfa'sında geri sayım aracımız, sizleri açılış tarihini gün ve gün açıklamaktaydı. Bu süre zarfında elimizden geldiğince yararlı konuları ele aldık ve sizlere sunduk. Umarım hoşnut olursunuz. Afilliyanlizlik, eskisi gibi gündeminde psikolojik sorunları olanların peşinden koşacakmıdır sorusunua cevap vermek gerekirse, artık formatımız tamamen değiştiğinden vede daha önceden yapılan bizzat insanlarla yüzyüze yapılan görüşmelerden sonra, insanların artık bizimle dalga geçtiğini vede hakkımızda ileri geri konuştuğunu fark ettim. Bu konu yüzünden bizlerden faydalanıldığını sezdim vede siteye ara vermek zorunda kaldım bu tarih sitemizin tam 1. yılında olmuştu ve zaten o donem ( 2009 Mart ) Babamın rahatsızlığı da araya girdiğinden. Siteye daha az vakit ayırır oldum. Bu Temmuz ayına kadar sürdü ve Temmuz ayından sonra babamın vefatından sonra leptop'umu satmak zorunda kaldım o sırada da sitemi tamamen yayından kaldırdım ve yaklaşık 2.5 3 ay sitem tamamen yayından kalkmış bir şekilde, duruyordu. Taki cep telefonumdan internet paketi almaya karar verene kadar. 2009 kasım ayında sitemi tekrar açtım ve o günden sonra 19.08.2010 tarihinde site içeriği açılacaktır yazısını görmekteydiniz.

Soru: Peki afilliyanlizlik bundan sonra eski formatında devam edermi ?
Eskiden sitemizde 2 konu ele alınmıştı.. Bunlardan 1. maddesi vede en önemlisi buydu buyrun
http://afilliyanlizlik.tr.gg/BU-S%26%23304;TEN%26%23304;N-AMACI.htm

Ama malesef bu yazılanlar tamamen geçersizdir, ve sitemizle 19.08.2010 tarihinden itibaren hiç bir alakası olamyıp bu tür konular dikkate alınmayacaktır.
İkinci konumuz ise kişisel gelişim dalındaydı, ve bu devam etmekte.
19.08.2010 Tarihinden itibaren Afilliyanlizlik, Kültür,Edebiyat ve Düşünce sitesi olacaktır. Bunun yanı sıra ekxtra olarak çeşitli yarışmalara tanık olacaksınız vede seçmece hikayeler anektodlar düşündürücü yazılar , olmassa olmaz kendi köşe yazılarım araştırmalar vede aktifiteler sizleri bekliyor olacak.

Soru : 19.09.2010 Neden bu kadar önemliydi...
Aslında her gün gibi sıradan bir gün demeyi çok isterdim fakat, bu günün benim için önemi büyük çünkü doğum günüm.
Bir bilgisayarım olmadığından dolayı vede doğum günüme kadar kesin bir bilgisayar alıcağımı yaptığım hesaplardan anlayabildiğim için siz değerli ziyaretçilerimize bu tarihi verdim siteyi tekrar açmak için. Doğum günüm olduğundan dolayı siteyi kendime hediye etmek istedim ve bu sebeple bu tarihi özel kıldım ve bu tarihi seçtim.
Aslında en mantıklısıda buydu. Very Happy

En son afilliyanlizlik tarafından 06.09.2010 19:21:45 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj19.08.2010, 01:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazıya sğımayınca menün altına atıyor haberin olsun(Bazı Bazı Sayfalarda Öyle )
Mesaj19.08.2010, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmus... ama bazı sayfalarda arka plan rengi beyaz yazı rengıde beyaz olunca yazıoalr gozukmuyor..
Mesaj19.08.2010, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son zamanlarda kimseye tam puan vermiyordum Laughing
Başarılar 10/10
Mesaj19.08.2010, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuns-world yazmış:
güzel olmus... ama bazı sayfalarda arka plan rengi beyaz yazı rengıde beyaz olunca yazıoalr gozukmuyor..

evet hep test sitemde uğraştığım için bunu hesaplayamadım. Ama akşam eve gideyim bütün sayfalar. Düzenlenicek.. : )
Mesaj19.08.2010, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Başarılar 10/10

bana torpil geçmedin değilmi : )
Mesaj19.08.2010, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
ibrahmgun yazmış:
Başarılar 10/10

bana torpil geçmedin değilmi : )

Niye torpil geçeyim ki..
Hepsi kendi yazın (sayılır)
Ben bedava-sitemde böyle site görmedim şahsen..
İyi forumlar
Mesaj19.08.2010, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olduğunu sana söylemiştim
yolun açık olsun dostum başarılar Smile
Mesaj19.08.2010, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her açıdan güzel bir siteye sahipsiniz. Eminim bu site daha güzel içerik ve görsellikle internetteki yerini korur. 10/10 Başarılar
Mesaj21.08.2010, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşlar saolun Cool Cool
Mesaj21.08.2010, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerigine Bakmadım Ama Tasarım Daha Güzel Olabilirdi Renk Olarak Uyumlu Degil hiç Degilse Menü Renkerli Yazıdan ve Tasarımdan Ayrı Olaymış Diye Düşünuyorum sol taraftaki Admin Nerde Düşünce olarak Güzel Olsada Tasarımla Uyumlu Olmamış + sitenin en Üstünde Taboları Ortalamak için Kullandıgmız Kod Sitenin en Üstündegözüküyor bir Hata olmalı css bak derim.. Tabi bu Benim Düşüncem Başarılar..

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj21.08.2010, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
İçerigine Bakmadım Ama Tasarım Daha Güzel Olabilirdi Renk Olarak Uyumlu Degil hiç Degilse Menü Renkerli Yazıdan ve Tasarımdan Ayrı Olaymış Diye Düşünuyorum sol taraftaki Admin Nerde Düşünce olarak Güzel Olsada Tasarımla Uyumlu Olmamış + sitenin en Üstünde Taboları Ortalamak için Kullandıgmız Kod Sitenin en Üstündegözüküyor bir Hata olmalı css bak derim.. Tabi bu Benim Düşüncem Başarılar..

Aslında tasarım benim için o kadar önemli değil di lakin bir kaç arkadaşım ısrarla şık bir tasarım olmalı diyince bende bu hazır tasarımı siteme uyarladım. H er zaman derim tasarımdan önce içerik : ) Benim için budur altın kural.

Size teşekkür ederim. güzel incelemişsiniz gözlemleriniz için teşekkür ederim Wink
Mesaj21.08.2010, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum Tebrikler.
Yine iyi iş çıkarmışsın Wink

Mesaj21.08.2010, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin açılmasını sabırsızlıkla bekliyordum Mr. Green
Mesaj22.08.2010, 00:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir site olmuş ellerinize sağlık.