Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2010, 03:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Baştaki 2 duyuruyu okudum benim sorum ise farklı

Baştaki 2 duyuruyu okudum birtek 1 soru sorma yerine 3 tane sordum maruz görün bu 3 şeyi bir türlü beceremedim aylarca bilgisayar kullanmayı unutmuşum ice Neutral

bazi istediğim şeyleri yapamadım cünkü ne dendiğini bile bilmiyom;

1- bir çok sitenin forumundada vardır her yazan kisinin solunda duran bilgi veren avatar koyula bilen sey (kısaca ne deniyo buna bilmiyom ) siteme böle birşey nasıl yapa bilirim Bir dota sitesi olduğu için aklımdaki tasarım la cok renk katacak bu önemli.

2- ben site simgesi yapmaya calıstım yapamadım
<head><link rel="shortcut icon" href="favicon.ico"></head> bunu yazip masa üstünde duran favicon iconumu siteye yükledim ama olmadı böle yapılmıyomuydu yahu site simgesi?(? )

3-özentilik gibi gelmesin size ben siteyi ilk yapmaya karar verirken böle birsey de yapacam demisimdir kastım su http://akatsuki_team.miniih.com die bir site var orda sol tarafta akatsuki members die resimler yukarıdan aşşağıya iniyo ya ben denedigimde sitem komple yukarıdan aşşağıya indi: ) öle birşeyi nasıl yapacam?

Bu arada işte benim sitede bu = www.akatsukidota.tr.gg

Gerçekten ilgilenirseniz çok iyi olacak dota çapında en geniş site biraz da şaşafatını yapa bilsem en iyi dota sitesi olacak:)

Teşekkürler..

[img][IMG" target="_blank">http://a.imageshack.us/img829/9845/bayrak.gif[/IMG" target="_blank">

Uploaded with ImageShack.us[/img]
Mesaj25.08.2010, 03:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.08.2010, 03:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yALIŞ OLDU KUSURA BAKMAYIN
Mesaj25.08.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mert, verdiğin xls dosyasi ne için ?

Uploaded with ImageShack.us[/img]
Mesaj25.08.2010, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: