Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk tasarımım sizce nasıl?

Merhaba arkadaşlar;
Öncelikle bu sitenin tasarımının ilk tasarımım olduğunu belirtmek ve gidişatımın nasıl olduğu konusunda fikirlerinizi almak amacıyla bu başlığı açtığımı belirtmek isterim.
Lafı fazla uzatmaya lüzum yok...
www.css-degeme.tr.gg
Mesaj30.08.2010, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada eklemeyi unutmuşum(flood için kusura bakmayın)
Tasarım css dir.
Mesaj30.08.2010, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk tasarımnız ise güzel bir başlangıç.. tebrikler.

Dip not : 2 mesaj ard arda flood olmaz. 3 veya daha fazla mesaj flood olur Wink

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj30.08.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi bir iş çıkartmışsın.İlk başlangıca göre çok iyi olmuş.Başarılar. Smile
Mesaj30.08.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız için teşekkürler... Cool
Mesaj30.08.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk olduğu için fena sayılmaz
Mesaj30.08.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabak yazmış:
ilk olduğu için fena sayılmaz

Teşekkürler yorumun için. Mr. Green
Mesaj30.08.2010, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu arada ilk tasarımım olmasına rağmen arkaplanı böyle özel yapabildiğim için ayrı bir grur duyuyorum kendimle.Çünkü bunu yapabilmek için çok çalışanlar ama yapamayanlar vardır.(yıllardır webmaster olup bunu yapamayanlar yani) Cool
Mesaj30.08.2010, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkaplaın övüncek birşeyi yokki resim tekrar etmiş Very Happy ama tasarım ilke göre güzel Very Happy

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj30.08.2010, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
arkaplaın övüncek birşeyi yokki resim tekrar etmiş Very Happy ama tasarım ilke göre güzel Very Happy

Arkaşımızın moralini bozyalım dostum. Bu arada beni dinleyip bütün sitelerini 1 kullanıcı altında topladığın için teşekkürler. Wink
Mesaj30.08.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:

Arkadaşım o yöntemle yapmak kolay bu farklı bir yöntemle (tabiki kodla) böyle kabartmalı gibi duruyor.Bu tasarım hoş bence.İlk başlamama rağmen.Bu kadar kolaysa bir tane yapıp banada yollarmısın? bu kaqdar kolay olan şeyi yapabilirsin heralde. Wink
Mesaj30.08.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanfansitesi yazmış:
ayak6animasyon yazmış:

Arkadaşım o yöntemle yapmak kolay bu farklı bir yöntemle (tabiki kodla) böyle kabartmalı gibi duruyor.Bu tasarım hoş bence.İlk başlamama rağmen.Bu kadar kolaysa bir tane yapıp banada yollarmısın? bu kaqdar kolay olan şeyi yapabilirsin heralde. Wink

Pardon yazım yanlışı yapmışım başlamana rağmen dicektim.
Bu arada yeni başlamış birinin moralini bozmamak lazım.ayak6
Mesaj30.08.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ama arkaplana daha hoş birşey koyabilirsin bence.Bide menündeki linklerden hangisi çalışıo
Mesaj31.08.2010, 01:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş.

Ellerine sağlık.

Teşekkürler....
Mesaj31.08.2010, 06:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstasarimdunyaniz yazmış:
Güzel ama arkaplana daha hoş birşey koyabilirsin bence.Bide menündeki linklerden hangisi çalışıo

Tşk yorumun için. Bu sadece örnek bi tasarım olduğu için menü linkleri fln hiçbiri çalışmıo henüz.Ama ilerde bu tasarımı fans-fenerbahce.tr.gg sitemde uygulayacağım. O zaman linkleri de çalışır hale getiririm.
Arkaplan değiştirmem malesef söz konusu deyil.Çünkü tasarımımda en çok beğendiğim özellikdir kendisi. Wink
Önceki mesajları göster: