Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2010, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde Online Oyun

Sitemde Online oyun nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim
Mesaj28.08.2010, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok fazla php bilmen lazım. Sen bu işten vazgeç bence. Çok emek vermen lazım.
Mesaj28.08.2010, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz yinede bana bilgi verin ben php bulmaya ve yapmaya çalışıyorun oyun yapmam 1-2 ay olsa yine yapacağım
Mesaj28.08.2010, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bilgi veremem. Bir arkadaşa sorayım. Müsaitse sana yardımcı olur.
Mesaj29.08.2010, 06:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol
Mesaj30.08.2010, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Php Desteği Vermiyr Bunun İçin Önce Php Destekli Bir Site Kur Bedava Sitenin İçine <iframe> Komutuyla php destekli sitenin linkini koy Oyun Yapmaya Gelince Oyun İçin Önce Vps Server Alman Gerekecek Ondan Sonra Php Ve Javascript Bilgin olması lazım ayrıca flash ve bir kaç graik programı kullanabiliyor olman lazım yani tek başına hayatta yapamazsın.Bu işler hop Deyince olmaz online oyun bırak normal bir oyun bile yapmak en az 1 seneni alır sabır ve çalışma ister

Kolay Gelsin
Mesaj31.08.2010, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol zaten ben tek yapmayı düşünmüyürumda php destekli siteden bir tane örnek verirmisin ?
Mesaj31.08.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Php desteği olan siteye örnek istersenburası bir php desteği olan hosta sahip site ancak tr.gg bloglarında php desteği malesef yok. En ucuz php destekli com uzantılı site 15 tl. ama ben bilgin yoksa önce öğrenmeni gelişmeni tavsiye ederim html da kendini geliştirdikten sonra php ye geç derim sen biirsin siteadi.com gibi bir site php destekli host dahil 15 tl ordanda iframe ile yada kod ile buraya alabiirsiniz.