Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2010, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Msnem ve facemdeki hacklenişi hala adminler çözememiştir.

supports a mesaj atmamıza rağmen tarafı oldu veya olmadı diye mail gelmemiştir.Bukadarmı üyelerinize karşı değersiz davranıyorsunuz oldu veya olmadı ne bileyim ilgilenilmiyor diyede mesaj gelse veyahutda boş mail gönderseniz onada kafi çıkıp ilgilenilmiyor adminler nerde ?
Mesaj31.08.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öncelikle üslubunuza dikkat etmenizi ve daha sonrasında ise biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum.
Hakan Bey iletinizi gördüğünde cevaplayacaktır. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Eğer gönderdiğiniz mesajdan uzun bir süre (örnek olarak 5-6 gün) geçmesine rağmen hala cevap gelmemişse ozaman iletinizi supporta yani Hakan Beye tekrar yollamayı deneyin.

Mesaj01.09.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
Merhaba,
Öncelikle üslubunuza dikkat etmenizi ve daha sonrasında ise biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum.
Hakan Bey iletinizi gördüğünde cevaplayacaktır. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Eğer gönderdiğiniz mesajdan uzun bir süre (örnek olarak 5-6 gün) geçmesine rağmen hala cevap gelmemişse ozaman iletinizi supporta yani Hakan Beye tekrar yollamayı deneyin.

Uslup bozmuyorum ben mesaj yazalı nerdeyse 2 hafta oldu bu hakan bey hala göremedi galiba
Mesaj01.09.2010, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle mesejlara mod arkadaşların dışında mesaj yazan birini gördüm mü sinirloyorum valla..
Haklısın kardeşim... Wink
Mesaj01.09.2010, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi haklıyım kardeşim herşeyim gitti kız tekmeyi attı msne gitti allaha emanet yaşıyoruz işte sorunumuzla ilgilide kimsede bir açıklama yapmıyor supoort hala çöüzm getirecek önüne gelende yazıyor işte
Mesaj01.09.2010, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba , şu konuyu biraz daha açıklarmısın. Benim anladığımı diyeyim msn ve facebook sifreniz hacklenmiş. Doğrumudur. ?
Mesaj01.09.2010, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
böyle mesejlara mod arkadaşların dışında mesaj yazan birini gördüm mü sinirloyorum valla..

Uyarıyı sadece modlar yapacak diye bir şey yok.
Forumun düzeni için bizler de uyarma yetkisine sahibiz.

Mesaj01.09.2010, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
the-nuke yazmış:

Uyarıyı sadece modlar yapacak diye bir şey yok.
Forumun düzeni için bizler de uyarma yetkisine sahibiz.

Konuyla alakanız varmı peki tamam uyardınızda konuyu bilen modlara seslendim ben
Mesaj01.09.2010, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba , şu konuyu biraz daha açıklarmısın. Benim anladığımı diyeyim msn ve facebook sifreniz hacklenmiş. Doğrumudur. ?

evet konuyu size göstermek isterdim ama modlar maşallah bize sormadan açtığımız konuyu silmiler dünyaca konu varken bizim mesajı nedne silerler çözemedim açıkcası konu burdan kaynaklı oldugu ıcın sanırım sitenin açığı olmasın diye sildiler
Mesaj02.09.2010, 00:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyide sizin msn ve facebook şifreleriniz hacklenmiş ise bunun bedava-sitem ile alakası ne olabilir ki bu konuyu birde supportta mail atmışsınız sanırım ama ilgilenilmez çünkü bizim hizsmetimizin dışında bir konu niye ilgilendirsinki :S
Mesaj02.09.2010, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
İyide sizin msn ve facebook şifreleriniz hacklenmiş ise bunun bedava-sitem ile alakası ne olabilir ki bu konuyu birde supportta mail atmışsınız sanırım ama ilgilenilmez çünkü bizim hizsmetimizin dışında bir konu niye ilgilendirsinki :S

Sanırım izmirliksk arkadaşım sorununun bedava-sitemden kaynaklandığını düşünüyor.. Rolling Eyes
Mesaj02.09.2010, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse konuyu fazla uzatmayalım başka konularda var...
Mesaj02.09.2010, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:

Katılıyorum Wink