Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: >>Bedava Sitemin En Büyük Banner Değişim Ağı

Kurallar

1>>18+ içerikli bir blog veya site yayına alınmayacaktır,
2>>Listelerdeki blogların veya sitelerin içeriğinden sitemiz sorumlu değildir!
3>>Ekleyeceğiniz sitelerin içeriği orjinal ve güncel tasarımı kaliteli olmalıdır,
4>>Türkiye cumhuriyeti kanunlarına uymayan ve kamu kuruluşlarına kötü ithamda bulunan siteler eklenmiyecektir,
5>>Bannerimizi web sitelerinden silen reklam verenlerin sitelerinin reklamı 24 saat içinde yayından kaldırılır,
6>>Banner ölçüleriniz 468 x 60 piksel ölçülerinde olacak,
7>>Banner kodunu web sitenizde ziyaretçilerin görebileceği bir yere (Ana sayfa) ekledikten sonra bizimle iletişime geçiniz.

BANNER TAKAS HTML KODU
Kod:
<iframe height="60" marginheight="0" src="http://site.mynet.com/supertrafik/bannertakas.html" frameborder="0" width="468" name="bannertakas" marginwidth="0" scrolling="no"></iframe>

Kodumuzu kurallara uygun bir yere ekledikten sonra buradan bize banner kodunuzu yollayınız siteniz 10saat içinde yayınlanır, siteniz yayınlandıktan sonra size özel mesaj atılır.

Sadece kaliteli siteler eklenir, kuralların birine dahi uyulmazsa siteniz ağımızdan silinir
Reklam ağımızdan site silme hakkını daima saklı tutarız.
Şu Anda 20 Üyemin Bulunmaktadır
Yani Banner Takas Ağımıza Üye Oldugunuz Zaman Reklamınız 20 Web Sitesinde Olacaktır

Mesaj03.09.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba kullancıları yanlış bilgilendirmeiniz. İlham Medya Reklam Ağında 21 site vardır. En büyük değilsiniz. Wink

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj03.09.2010, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
Merhaba kullancıları yanlış bilgilendirmeiniz. İlham Medya Reklam Ağında 21 site vardır. En büyük değilsiniz. Wink

Laughing
Ona başarılar dilerim ben herkezi eklemiyorum ondan az benim.
Mesaj03.09.2010, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konumuz herkesi ekleyip eklememek değil. Siz en büğüz demişsiniz. yanlışınızı düzelttik. Başarılar.

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj03.09.2010, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
Konumuz herkesi ekleyip eklememek değil. Siz en büğüz demişsiniz. yanlışınızı düzelttik. Başarılar.

İyi aferin onada sizede
Konuyu sohbet ortamına çevirmeyelim...
Kırk yılda bir başlık açıyoruz oda kilitlenmesin.
Mesaj03.09.2010, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman labali bir tavırla konuşmayı kesin Wink
Moderatöre soyleyip yazıları sildirebili ve başlığını düzelttirebilrsin xD

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj03.09.2010, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
O zaman labali bir tavırla konuşmayı kesin Wink
Moderatöre soyleyip yazıları sildirebili ve başlığını düzelttirebilrsin xD

Size birşey demiyorum sadece başarılar dilerim
Kimseyede hiçbirşey şikayet etmıyorum
Bu arada 22 üyem oldu...
Mesaj03.09.2010, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son bir şey sorucam millete verdiğiniz banner kodunun içinde neden hepsi-burada.com iframe var ? bundan üyelerinizin haberi var mı siteleinde sizin para kazanç reklamlarınızın gözüktüğünde ??

'<iframe src="http://ad.hepsiburada.com/advEngine.aspx?accountID=d039a470-1884-46b8-b068-d8c620b0e672&categoryID=1&sizeID=8" width="468px" height="60px" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>'

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj03.09.2010, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
Son bir şey sorucam millete verdiğiniz banner kodunun içinde neden hepsi-burada.com iframe var ? bundan üyelerinizin haberi var mı siteleinde sizin para kazanç reklamlarınızın gözüktüğünd e ??

'<iframe src="http://ad.hepsiburada.com/advEngine.aspx?accountID=d039a470-1884-46b8-b068-d8c620b0e672&categoryID=1&sizeID=8" width="468px" height="60px" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>'

Evet ulasabıldıgımın haberı var

Anladım sen benım açıklarımı arayıp kendi sitenın reklamını benım uzerımden yapıyorsun bak benımle urasma sen yoluna ben yoluma herkez senın uyen olacak dıye bırsey yok bırdaha bu baslıktan bana yazma bır sorunun varsa git Hakan beye mail at...

Senın hıcbır sorunu cevaplandırmayacagım benım uzerımdende reklam yapma sagda solda ilerde belki yaparsın diye soyluyorum madem okadar profosyonelsın kendi onune bak ve yuksel kendı kulvarında...

Hadi by
Sana basarılar.
Mesaj03.09.2010, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

supertrafik yazmış:
ayak6animasyon yazmış:
Son bir şey sorucam millete verdiğiniz banner kodunun içinde neden hepsi-burada.com iframe var ? bundan üyelerinizin haberi var mı siteleinde sizin para kazanç reklamlarınızın gözüktüğünd e ??

Evet ulasabıldıgımın haberı var

Anladım sen benım açıklarımı arayıp kendi sitenın reklamını benım uzerımden yapıyorsun bak benımle urasma sen yoluna ben yoluma herkez senın uyen olacak dıye bırsey yok bırdaha bu baslıktan bana yazma bır sorunun varsa git Hakan beye mail at...

Senın hıcbır sorunu cevaplandırmayacagım benım uzerımdende reklam yapma sagda solda ilerde belki yaparsın diye soyluyorum madem okadar profosyonelsın kendi onune bak ve yuksel kendı kulvarında...

Hadi by
Sana basarılar.

Sizin yanlış bilgilendirmenizi düzeltmiş bu tepkin gereksiz sende haklısın en büyük değil dedikten sonra yoluna devam edebilirdin konuyu uzattıkca uzatmışsın, hadi yoluna bir kelime kurarken araştır biraz. Wink
Mesaj03.09.2010, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayak6Animasyon Az Daha Katılacaktım Bu Ağa.. Uyardığın İçin Teşekkürler..
Mesaj03.09.2010, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

expertweb yazmış:

Daha doğrusu verdiğin bilgi için Wink
Mesaj03.09.2010, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

expertweb yazmış:
expertweb yazmış:

Daha doğrusu verdiğin bilgi için Wink

expertwe bizim değerli bir üyemizdir Smile teşekkürler ayak6animasyon.
Mesaj03.09.2010, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne demek görevimiz Very Happy neyse başlığı daha fazla baltalamayalım Smile

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj04.09.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsteyen bu ağa üye olur isteyen olmaz
Bu dünyada bedava birşey yok ben böyle çalışıyorum, her yiğidin bir yogurt yiyiş şekli vardır, ben ticaret adamıyım para kazanmazsam böyle bir işe kalkışıpta ağ kurmam uğraşmam...
Neyse anlayan anladı ne demek istediğimi

KONU HARİCİNDE YORUM YAZMAYINIZ
Konu haricinde yazılan yorumlarla ilgilenmiyorum...