Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2010, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimlerim Açılmıyor?

Merhaba, ben önce resimleri yüklemiştim ancak sonra hepsini sildim ve sitemde gördüğünüz gibi resimler açılmıyor. Şimdi yeniden resimleri yüklemeyi denedim ama yuvarlak bir şey çıkıyor; bekleyin(loading) anlamında. 'Yüklenemedi' vs. de yazmıyor. Ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin..
Mesaj08.09.2010, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimlerim Açılmıyor?

ikibaci yazmış:
Merhaba, ben önce resimleri yüklemiştim ancak sonra hepsini sildim ve sitemde gördüğünüz gibi resimler açılmıyor. Şimdi yeniden resimleri yüklemeyi denedim ama yuvarlak bir şey çıkıyor; bekleyin(loading) anlamında. 'Yüklenemedi' vs. de yazmıyor. Ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin..

ne resmi açılmıyo resim yokki zaten başlık resmini falan kastediyosan yerinde duruyo
Mesaj08.09.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır, önce çeşitli sayfalara resimler yükledim, sonrasında onları kaldırdım hani resimlerimi yönet vs.'den de kaldırdım. Şimdi tekrar yüklemek istiyorum Resimlerimi Yönet'ten ama uzun süre bekletiyor ama bir sonuç yok.
Ya da şöyle diyelim: Resimlerim yüklenmiyor?
Mesaj08.09.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcı degiştirin tekrar yüklemeyi deneyin internet baglantınızdan kaynaklanan sorunda oluyor bizimde başımıza gelıyor ama en geç 20 dakıka sonra düzeliyor

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj08.09.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim, sorun çözüldü Smile
Mesaj08.09.2010, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj24.08.2016, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler açılmıyor

yüklediğim tüm resimler gitti sildim tekrar yükleyeyim dedim yine yükleniyor hatalı diyor lütfen yardımmcı olun
Mesaj25.08.2016, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

BTK tarafından Bs'nin resim servisi kapatıldı.