Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2010, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Miroslav-Stoch.tr.gg Değerlendir...

Sitemi değerlendirirmisiniz. Nereleri iyi nereleri kötü. Nereleri düzeltmem lazım nerelerine nasıl şeyler yapmalıyım hakkında bilgi verirmisiniz?

Hangi bölümleri ekliyeyim hangi bölümleri kaldırmam hakkında bilgi, istek ve önerilerinizi sunarmısınız.

Siteye ulaşmak için; www.miroslav-stoch.tr.gg
Mesaj10.09.2010, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence introyu kaldır google bot siteni indexlesin ziyaretçi sayın artsın sonra tasarım olarak siteni geliştir +fenerbahçe hakkıda bilgilerde ekle stock için gelenler %70 fb lidir fb ilgili videolar müzkler koyman ziyretçilerini sitenden tutmanı saglar kolay gelsın bir fb olarak yazdım yoksa bu kadar uzun yazmazdım xD

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj10.09.2010, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntroyu kaldırıp css tasarımına geçmelisin Wink

10/8

Başarılar..

Mesaj11.09.2010, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
bence introyu kaldır google bot siteni indexlesin ziyaretçi sayın artsın sonra tasarım olarak siteni geliştir +fenerbahçe hakkıda bilgilerde ekle stock için gelenler %70 fb lidir fb ilgili videolar müzkler koyman ziyretçilerini sitenden tutmanı saglar kolay gelsın bir fb olarak yazdım yoksa bu kadar uzun yazmazdım xD

Fenerbahçe marşı çalıyordu girerken fakat sonradan kaldırdım. Google Bot sitemi nasıl indexliyecek bilgi verirmisin.
Mesaj11.09.2010, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

indexe yazmış:

10/8

Başarılar..

CSS Tasarım hakkında bilgim yok. Yardım edermisiniz.
Mesaj11.09.2010, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz daha üzerinde çalışman lazım
Mesaj11.09.2010, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

mancii yazmış:
biraz daha üzerinde çalışman lazım

Ne gibi konularda üstünde çalışmalıyım.
Mesaj11.09.2010, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka değerlendiren yok mu?
Mesaj13.09.2010, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://miroslav-stoch.tr.gg/Sezon-2010_2011.htm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarıdaki linke maç değerlendirmesinde ek olarak artık Maçın Golleri ve maçın Geniş Özeti bölümü eklenmiştir. Artık her maçtan 1:30 saat sonra maç değerlendirmesi kendi tarafımdan yapılacaktır. İlerleyen zamanlarda ise maçı izleyemenler için maçın özeti eklenecektir.

Bu arada şunu sormak istiyorum. Maçın özeti ve gollerini koymamda bir yasal yükümlülük yok dimi?

indexe yazmış:

10/8

Başarılar..

CSS Tasarım yapmayı zaten senin sitendeki anlatım ile iyice öğrendim. Fakat şu an geçmem mümkün değil. Okullar başlıyor ve zorlu bir maraton beni bekliyor. 15 tatile kadar çok güzel bir CSS Tasarım yapmayı düşünüyorum.
Önceki mesajları göster: