Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2009, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi Niye Sildiler

Question Rolling Eyes Sebepsiz Sitem Silindi Kulandıgım Tasarım Free yaptım Org lu Siteden aldım yarismanıa calıp kendıne zımmetledı ustune şikayet edıldım cafe-ultraslan tasarımımıda caldılar ses etmedım sız olsanız ne yapardınız
Mesaj20.08.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com adresine mail at nedenini söylerler.
Mesaj20.08.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemi Niye Sildiler

teknodesign yazmış:
Question Rolling Eyes Sebepsiz Sitem Silindi Kulandıgım Tasarım Free yaptım Org lu Siteden aldım yarismanıa calıp kendıne zımmetledı ustune şikayet edıldım cafe-ultraslan tasarımımıda caldılar ses etmedım sız olsanız ne yapardınız

Hiçbir Site Sebepsiz Yere Silinmez...

Eğer Nedenini Merak Ediyorsanız Supporta Mesaj Atınız...

==>support-trwebme.com
Mesaj20.08.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sebebsiz yere moderatörler site silmez bunu herkes söylüyor niye anlamıyorsunuz mutlaka suçunuz vardır benimde 2 tane sitem silimişti supporta mesaj at öğren

Mesaj20.08.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfiriend-anl yazmış:
sebebsiz yere moderatörler site silmez bunu herkes söylüyor niye anlamıyorsunuz mutlaka suçunuz vardır benimde 2 tane sitem silimişti supporta mesaj at öğren

Gereken Mesajlar Verilmiştir...

Lütfen Konuyu Uzatmayınız!!!
Mesaj20.08.2009, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support-Tr( at )webme.com Adresine Mail Atarsın Tasarımı Nerden Aldını Naptını Solersin Olur Bitter Belki Açarlar Belki Açmazlar
Mesaj20.08.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu uzatıgım yok support yöneticisi Hakan Bey mail atı ne olduguna dair her şeyi anlatım dahada ses etmedıler Sad
Mesaj20.08.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
hackerfiriend-anl yazmış:

Gereken Mesajlar Verilmiştir...

Lütfen Konuyu Uzatmayınız!!!

Artı Sistemde Moderatör ve Yönetim var Sizin demenıze gerek yok Smile
Mesaj20.08.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya atıyorum 2 gundur haberıe sıtelerım sılınıyor ne iştir dun dreamvan bugun teknodesign
Mesaj20.08.2009, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

vandream yazmış:
ya atıyorum 2 gundur haberıe sıtelerım sılınıyor ne iştir dun dreamvan bugun teknodesign

Sitelerinde site silinme nedenlerinden herhangi biri vardır ondan siliniyordur.

Support kesinlikle cevap verir.Merak etme sen.Binlerce mesajın arasından bakmasıda zor oluyor haliyle...

Mesaj31.08.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

içeriğimi çalarsan silerler tabi
Mesaj01.09.2009, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaç kere söyledim. Benim sitem ile senin siten arasındaki tek fark tekno kelimesinin arasında tire işareti olması. Yani google de çıksak bile rekabet olacak. En iyisi birimizin aradan çekilmesiydi. Sen zaten benden sonra siteyi düzenlemeye başladın. Bide içeriklerimi çalmanda cabası oldu

bu sözler tekno-design.tr.gg e Aiit Amacı önceden sıtemı sildirmekti amma hakkım haram olsun ona o anladı artık
Mesaj01.09.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik Caldırmakla sıte sılınmez o ıcerıkelrını cok sitede görduk tıpa tıpını

Artı Googlede teknodesign.tk da oda teknodesign.tr.ggg idi sen gırınce araya amacın belli oldu siteyı sıldırmenın amacını
Mesaj13.09.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğru sebepsiz silmezler ama bazıları tasarımını çalıp bu benim tasarımım benden çaldı diyip şikayet ettirip kapatıyolar sitenizi ona ne yapmalıyız ????
Mesaj13.09.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow 20 Ağu 2009 09:24

Arkadaşım Konun Tarihine Bakarmısın Nerden buluyorsunuz Ya Eski Konuları

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Önceki mesajları göster: