Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Tüm B-S Kullanıcılarının Dikkatine....

Hepinize Mrb, Bu Konuyu Herkesin Yararına Olacak Şekilde Açtım, Sizlere Aracılığımla Bence İnternet Cafede B-S' ye veya başka birşeye giriş yapmayın... "Keylogger" İsimli program Sayesinde tüm Şifrelerinizi Öğreniyorlar. Erkenden Paylaşmak İstedim. Bunun Sayesinde Çoğu Arkadaşımız Üzülmeyecek, Ve Sitelerinin Şifreleri Öğrenilmeyecek. B-S ' nin Sayın Moderatörleri Lütfen Konu Sabitlenebilirmi. Burda Çok Önemli Birşeyi Paylaştım, Eğerki Yazıda Bir Yanlışlık Yaptıysam Sizlerden Özür Diliyorum. Hepinize İyi Çalışmalar Ve İyi Akşamlar...!!!
Mesaj14.09.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tüm B-S Kullanıcılarının Dikkatine....

arkasokaklar-kanald yazmış:
Hepinize Mrb, Bu Konuyu Herkesin Yararına Olacak Şekilde Açtım, Sizlere Aracılığımla Bence İnternet Cafede B-S' ye veya başka birşeye giriş yapmayın... "Keylogger" İsimli program Sayesinde tüm Şifrelerinizi Öğreniyorlar. Erkenden Paylaşmak İstedim. Bunun Sayesinde Çoğu Arkadaşımız Üzülmeyecek, Ve Sitelerinin Şifreleri Öğrenilmeyecek. B-S ' nin Sayın Moderatörleri Lütfen Konu Sabitlenebilirmi. Burda Çok Önemli Birşeyi Paylaştım, Eğerki Yazıda Bir Yanlışlık Yaptıysam Sizlerden Özür Diliyorum. Hepinize İyi Çalışmalar Ve İyi Akşamlar...!!!

internet cafelerden pek giriş yapmamamk lazım yada güzenilir bir internet cafeden giriş yapılmalıdır
Mesaj14.09.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

günaydın Siz 2 sene Geriden Geliyorsunuz sanırım xD

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj14.09.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tüm B-S Kullanıcılarının Dikkatine....

arkasokaklar-kanald yazmış:

Dostum sen şaka gibisin keylogger programı çoktandır var ve dediğin doğru şifre kırabiliyor ama internet cafelerde de deep freeze diye bir program var. Rahat ol yani çerezler de dahil her şeyi bilgisayarın varsayılanlarına döndürüyor deep freeze.

Ve ayrıca sitenin şifresi çalınma olayı bu şekilde olabileceğini sanmıyorum kimse bedava bir site için uğraşmaz!
Mesaj14.09.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing Laughing

Keylogger Bir Virüs Türüdür . Klavyeden Bastığınız Tüm Tuşları Kaydeder . Bazı Net Kafelere Bunu Yüklerler Sonra Kalkarlar . Daha Sonra Oturanın Tüm Yazdıkları Elinde .

Ben Bilgisayara Oturmadan Önce Rest Attığım İçin Problem Yok Smile

İyi Günler . Konu Yeri Yanlış .

Mesaj14.09.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Önceden Açılmış Heralde Çok Özür Diliyorum...!!!!
Mesaj14.09.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
günaydın Siz 2 sene Geriden Geliyorsunuz sanırım xD

cahillik zor zanaat napıaksın
Mesaj14.09.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:

Keylogger Bir Virüs Türüdür . Klavyeden Bastığınız Tüm Tuşları Kaydeder . Bazı Net Kafelere Bunu Yüklerler Sonra Kalkarlar . Daha Sonra Oturanın Tüm Yazdıkları Elinde .

Dostum keylogger nedir biliyoruz ama cafede bilgisayarda kuruluysa bu cafe sahibinin suçu!

Oturmadan öncede masaya reset attığında sorun yaşamaman deep freeze nin sayesinde oluyor.
Mesaj14.09.2010, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim saçmalık yapmazmısınız...

keylogger programları internet akfelerde deepfreez programı sayesinde zaten çalışmazz
keylogger bir programdır virüs değildir!

Mesaj14.09.2010, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
yusufck18 yazmış:

Dostum keylogger nedir biliyoruz ama cafede bilgisayarda kuruluysa bu cafe sahibinin suçu!

Oturmadan öncede masaya reset attığında sorun yaşamaman deep freeze nin sayesinde oluyor.

Deep Freeze Yüzünden Program Siliniyor Wink

Biliyorum..Cafe Sahibinin Tek Suçu Yüklenen Programları Kontrol Etmemek .

@PcFareleri Çalışıyor Çalışıyor Bizim İnternet Cafede Deep Freeze Var , Her Yerde Olduğu Gibi . Denedik Keylogger Çalışıyor Very Happy

Ayrıca İşlevi Yüzünden Virüs Tamlaması Uygundur Wink

Mesaj14.09.2010, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
sitereklammerkezi yazmış:
yusufck18 yazmış:

Deep Freeze Yüzünden Program Siliniyor Wink

Biliyorum..Cafe Sahibinin Tek Suçu Yüklenen Programları Kontrol Etmemek .

@PcFareleri Çalışıyor Çalışıyor Bizim İnternet Cafede Deep Freeze Var , Her Yerde Olduğu Gibi . Denedik Keylogger Çalışıyor Very Happy

Ayrıca İşlevi Yüzünden Virüs Tamlaması Uygundur Wink

ARkadaşlar boş yere tartışma ortamına dökmeyin işi. Konu sonuçlandı. Herkese iyi eğlenceler.
Mesaj15.09.2010, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: :D

zaten internet cafeye girmem için yaşım tutmuyo Very Happy
Önceki mesajları göster: