Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2010, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ARTIK YETER BIKTIM YHA :@

ARTIK YETER YAHA BU NE FORUMDA BİŞEY ARIYORUM KİMSE CEVAP VERMİYOR MODLAR NERDEEEE ?? SORUYORUM !!!! YETER ARTIK BUNA YHA KİMSE YARDIM ETMİYO BİRBİRİNE ANCA BİRBİRİNE PİSLİKJ DÜŞÜNÜYO NASIL BİR YER OLDU BURA FORUM DA CAN YOK :S YETER ARTIK YHA BÖYLE DEVAM EDERSE BEDAV SİTEMİ BIRAKICAM Kİ BU NU BENCE TEK BEN DÜŞÜNMÜYORUM YETER !!!!
Mesaj17.09.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok istiyorsan bırak
Mesaj17.09.2010, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

büyük harf yasak değilmi istiyosan bırak kimse seni zorlamıyo bs de kal diye sorunun ne ki?
Mesaj17.09.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Bence bir sorun yok yardım eden çok eleştirende çok ve eleştirilmek en iyi şey gelişmek için valla konuyu doğru yere açtıktan sonra hemen cevap veriyorlar.

Arrow Daha güzel bedava hizmet sunan site biliyorsan orda devam edebilirsin ama bence yok

Arrow Türkçede "YHA" diye bir kelime yoktur. belki yardım isterken böyle kelimeler kullanıyorsun yardım etmiyorlardır , bence çok sinir bozucu ben olsam cevap yazmam. "YHA" yerine "ya" kullanın...

Arrow Şuan cevap yazdım kendimce uyarma isteği duydum... Exclamation
Mesaj17.09.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

skdizayn yazmış:
Arrow Bence bir sorun yok yardım eden çok eleştirende çok ve eleştirilmek en iyi şey gelişmek için valla konuyu doğru yere açtıktan sonra hemen cevap veriyorlar.

Arrow Daha güzel bedava hizmet sunan site biliyorsan orda devam edebilirsin ama bence yok

Arrow Türkçede "YHA" diye bir kelime yoktur. belki yardım isterken böyle kelimeler kullanıyorsun yardım etmiyorlardır , bence çok sinir bozucu ben olsam cevap yazmam. "YHA" yerine "ya" kullanın...

Arrow Şuan cevap yazdım kendimce uyarma isteği duydum... Exclamation
Mesaj19.09.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

her koyun kendi bacağından asılır yeğenim Very Happy

Bize güvenerek site yapma Wink
Önceki mesajları göster: