Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: web slideshow sitede yayınlama

merhaba ben bir konuda yardım istiyorum.
dvd photo slideshow professionel porgramı ile resim slideshowlar hazırlıyorum ve bunu programın içinde web albüm olarak kaydediyorum.bana bir klasör içinde (res,slides,thumbs ve index) olarak veriyor.index linki tıkladığımda çok güzel açılıyor peki bunu siteye nasıl aktarırım. yani index'dedi linki siteye koyunca direk slideshow olarak açılmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Mesaj18.09.2010, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

masaüstündeki index'i sağ tıklayıp metin belgesi ile açın sonra çıkan kodu sitenize yapıştırın...
Mesaj18.09.2010, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle olmuyor.dosyaları yükleyip link vermem lazım ama resimden başka yükliyemiyoruz sanırım
Mesaj18.09.2010, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

dosyanızı burdan yükleyebilirsiniz direk link verir
Mesaj18.09.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bulenterenoglu yazmış:
öyle olmuyor.dosyaları yükleyip link vermem lazım ama resimden başka yükliyemiyoruz sanırım

Dostum hazırladığın slideshowlarda ne gibi dosyalar var? Her çeşit dosyayı BS ye yükleyemeyeceğinden sorun yaşarsın. Ama kod dilleriyle yazılmış (asp php hariç) html,java script kod yığınlarını sayfalarına aktarabilirsin. Ama kodlardan anlamıyorsan hiç deneme derim.
Mesaj18.09.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
bulenterenoglu yazmış:

Dostum hazırladığın slideshowlarda ne gibi dosyalar var? Her çeşit dosyayı BS ye yükleyemeyeceğinden sorun yaşarsın. Ama kod dilleriyle yazılmış (asp php hariç) html,java script kod yığınlarını sayfalarına aktarabilirsin. Ama kodlardan anlamıyorsan hiç deneme derim.

burdan yükle diyorsunda biraz acemiyim arkadaşım dosyaları buraya nasıl atarım..