Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2010, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Baslik Resmi Problemi

Baslik Resmimi Yerlestirdim Ama Kaydi 1000x124 px degilmi arkadaslar bilen biri varsa baslik resmini kodlami atiyoruz attigimda resim kayiyor isterseniz bakabilirsiniz www.htmlkod-sitenicin.tr.gg
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=787775#787775

En son htmlkod-sitenicin tarafından 21.10.2010 22:20:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.09.2010, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş sen başlık resmini verirmisin düzenleyeyim birde ayarlardan başlık yazısını sıfırlarsan daha güzel olur
Mesaj18.09.2010, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Baslik resmi

Baslik Resmim tamamda Sitede Tam Olarak Durmuyor Kaymis Kenara :S
Mesaj18.09.2010, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam işte boyutu küçük izin verirsen düzelteyim resmi ver
Mesaj18.09.2010, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorununu buldum arkadaş ana sayfadaki tablolar genişlik olarak siteyi aşıyor tabloyu küçültürsen sorun düzelir
Mesaj18.09.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabloyla ilgisi yok ben bu siteyi daha öncedende biliyordum tabloları yne vardı ve site sağlamdı!

ya başlık resminiz büyük geliyordur!
ya resimi yüklerken resimleri küçült seçeneğini işeretlemişsinizdir
yada sitenize eklediğiniz kodlar kaydırıyordur.

bunları kontrol edin!

Mesaj18.09.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkat edersen ana sayfaya eklediği kod tasarımı kaydırıyor
Mesaj18.09.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın İçerigi tasrımı bozuyor İletişime Tıklayın içerik Olmadıgı için tasarım da bozukluk yok içerigini tasarıma göre ayarla bu kopyala yapıştır yaptıgınız için oluyor(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.09.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sölemeden Duramıyıcam Html Anlamıyorsun ama kod siten var ilginç kopyala yapıştır nereye kadar(:Buraya kadar işte(:

Mesaj18.09.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Baslik Resmi Problemi

htmlkod-sitenicin yazmış:
Baslik Resmimi Yerlestirdim Ama Kaydi 1000x124 px degilmi arkadaslar bilen biri varsa baslik resmini kodlami atiyoruz attigimda resim kayiyor isterseniz bakabilirsiniz www.htmlkod-sitenicin.tr.gg

Dostum sayfa içindeki içerikleri düzenle sayfa içine koydukların sayfanı genişletmiş haliyle hazır bir tema olduğu için tasarım genişlemiş ama tasarım genişleyince bu başlık resmi sorununu çıkarmış. Sayfa içini düzenlersen sorun olmaz. Kolay gelsin!
Mesaj18.09.2010, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

allahallah demekki ben onu başka bi sitede gördüm adamda ordan kopyaladı Smile

çünkü anasayfadaki o tabloyu kullanan arkadaş sabah yada dün bana mesaj atmıştı link takas için..
Mesaj18.09.2010, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Kardesim İyi Yere Baslik Actik

Kardesim Catlak Site55 Ben 3 yıldır burdayım ama tasarım programlarıyla htmlyle ugrasmadim webtasarım ögrenerim biri ögretsin yeter bana tasarım yapma felan ögretin biri olursa cok sevinirim yada program varsa programdan ögretebilen biri
Mesaj18.09.2010, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu En İyi Ögrenecegin Yerdesin Bence Bir Sürü Anlatım Var Takıldıgın Yerde Sorabilecegin Yardım Alabilecegin Yardımsever Kişiler Forumda Mevcut İlk Önce Html Dilini Ögren Basit Bişey Hemen Tasarım Çizip Kodlayamazsın Zamanla Ögrendıkçe (:

Mesaj18.09.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin başlık resmi problemin yok,Herkesin dediği gibi anasayfana ve bakabildiğim kadarıyla başka sayfalarınada eklediğin içerik sayfalarından daha geniş,ayrıca iletişim sayfanda başlığın bozuk gözükmesi en alta koyduğun etiket yazılarından bozuk çıkıyor.Öncelikle aşağıda verdiğim kodu tasarımına ekleyerek sitenin orta kısmını ,yani içerik kısmını genişletelim,sonra genişliğe göre yeni bir başlık yaparız.

Bu kodu tasarımına ekle
Kod:
<style type="text/css">
            <!--
table.edit_main_table{width: 100% !important;}
td.edit_main_tr{width: 100% !important;}
table.edit_second_table{width: 100% !important;}
td.edit_header_full{width: 100% !important;}
td.edit_header_full table{width: 100% !important;}
table.edit_third_table{width: 100% !important;}
td.edit_navi_headbg{width: 15% !important;}
table.edit_rechts_tabelle{width: 100% !important;}
td.edit_rechts_bottom{width: 15% !important;}
td.edit_rechts_cbg{width:100%;}
-->
            </style>

Mesaj21.10.2010, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayni problemi yasiyorum pek anlamam site isinden ama bir resim koyuyorum onu 3 parca halinde cikariyor halen daha bir cozum bulabilmis degilim acik olarak banada yardim edermisiniz