Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2010, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Jotform Yardım?

Jotformdan kendime üyelik formu yaptım. Fakat 5-6 kez girişten sonra form görünmemeye başladı? Yeniden yaptım, yine öyle oldu. Browseri değiştirdim, fakat bi etkisi olmadı. Yardım lütfen?
Mesaj17.09.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyeliğin askıya alınmıştır
Mesaj17.09.2010, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazen sunucularında hata veriyor hatta giriş yapamama mesaj okumama gibi problemler oluyor en fazla 1 saat sonra düzeliyor geçiçi bir sorundur

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.09.2010, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Yes

Evet Geçicidir Bendede Olmuştu Sonradan Düzeldi
Mesaj18.09.2010, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede bugün öyle oldu kayıt formuna parola koyuyorsun ya o yüzden seni dolandırıcı felan sanıyolar hesabını bloke ediyolar benimkinide bugün öyle yaptılar inşallah düzelir o kadar uğraştım birsürü işim var
Mesaj18.09.2010, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde bende sayfalarımı değiştire gelince Error Loading FCK-Editor hatası veriyor bendemi sorun yoksa herkestede varmı internettede bi yavaşlama oldu acaba ondanmı?
Mesaj18.09.2010, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Sadece Sende Deil Wink O Sorun Bendede Oluyordu .Öyle Olunca Tekrar Sayfalarımı Değiştire Gir Error Kalkıyor Smile
Mesaj18.09.2010, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

adanali-80 yazmış:
Sorun Sadece Sende Deil Wink O Sorun Bendede Oluyordu .Öyle Olunca Tekrar Sayfalarımı Değiştire Gir Error Kalkıyor Smile

yok olmuyor kaç kere denedim ip değiştirdim dns değiştirdim tarayıcıyı değiştirdim modemi resetledim 3 saat sonra düzeldi şimdi normal deli ettiydi beni
Önceki mesajları göster: