Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu: okullar yarın açılıyo

artık okullar açılıyo bs de sitemle fazla ilgilenemem okul u seviyomusunuz ben seviyorum Very Happy
Mesaj19.09.2010, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sevmiyorum napcam okulu boş işler..
Mesaj19.09.2010, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseyibilenadam yazmış:
Ben sevmiyorum napcam okulu boş işler..

okuyup adam olcam büyüyünce bilgisayar mühendisi olcam Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj19.09.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

aga cumartesi günü okul olacak diyorlar doğru mu ?
Mesaj19.09.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseyibilenadam yazmış:
aga cumartesi günü okul olacak diyorlar doğru mu ?

cumartesi okul olurmu yaw kim dio öle bişe yok Shocked
Mesaj19.09.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

önüne gelen diyor.Bende şaşırmıştım ilk başta herkes biliyor ben nasıl bilmiyorum diye.
Mesaj19.09.2010, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseyibilenadam yazmış:
önüne gelen diyor.Bende şaşırmıştım ilk başta herkes biliyor ben nasıl bilmiyorum diye.

neyi bilmiyon yaw cumartesi okul yok tatil dersenen varsa dersane vardır Very Happy
Mesaj19.09.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse zaten Türkiye'deki eğitim sistemi "zaman kaybı"..
Öğretmen olacak insanlar bile kopya çekmiş , öğretmen açığı olacak diyor haberlerde.
Mesaj19.09.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sohbet ortamına dönmeden devam edelim arkadaşlar..

Cumartesi günü okul olmayacak. m.e.b bunu yalanlamıştır..

hepinize başarılar dilerim.
Mesaj19.09.2010, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Yandan Seviniyorum Biryandanda Üzülüyorum Ya Crying or Very sad Mr. Green Mr. Green Mr. Green

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj19.09.2010, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
Bir Yandan Seviniyorum Biryandanda Üzülüyorum Ya Crying or Very sad Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ne Oldu Kardeşim Very Happy Derdinle Paylaşmak İstermisn?
Mesaj19.09.2010, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginsayar yazmış:
hypnaty yazmış:

Ne Oldu Kardeşim Very Happy Derdinle Paylaşmak İstermisn?

Biryanda Bs den Ayrılıyoruz Crying or Very sad Bir yanda Arkadaşlarımıza Okulumuza Kavuşuyoruz Very Happy

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj20.09.2010, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

o cumartesi okul olacakmış,kız-erkek ayrı olacakmış,türklerle kürtler ayrı olacakmış,kürtlere kürtçe ders verilecekmiş yalan kardeşim facebooktaki dandik dundik sayfalar hit arttırmak için yalan haber yayınlıyor sizde hemen yayıyorsunuz!
Mesaj20.09.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okulun kıymetini bilin.. Bu sözler zamanın da bana hep boş gelirdi. Bir kulağımdan girip, diğerinden çıkardı. Okuyupta ne olucam derdim..... Okul herşeyin başı. Okul herşey. Okul hayat... Okuyun. Hz. Muhammed (s.a.v) e bile oku emri geldi. Ama bize okumak çok geliyor... (: Geleceğinizi kurtarmak istiyorsanız okuyun...
Mesaj20.09.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Okulun kıymetini bilin.. Bu sözler zamanın da bana hep boş gelirdi. Bir kulağımdan girip, diğerinden çıkardı. Okuyupta ne olucam derdim..... Okul herşeyin başı. Okul herşey. Okul hayat... Okuyun. Hz. Muhammed (s.a.v) e bile oku emri geldi. Ama bize okumak çok geliyor... (: Geleceğinizi kurtarmak istiyorsanız okuyun...

Bu Smileylere Alkış Felan Koymaları Gerekiyor(:Smiley Olarak İfade Edemesemde Yazı olarak İfade Ediyorum Alkış:Alkış Alkış Bravo(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Önceki mesajları göster: