Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows Movie maker Xp Yardim !!!

Slm arkadas bir konuda yardiminiza ihtiyacim var öncelikle söyle anlatayim bi video yapmak istiyorum. Bazi videolarda görüyorum movie maker yapilan bir videonun üzerinde yani yapilan videonun icinde olan bir resmin üzerine yaziyor geciyor nasil yapiyorlar öyle birsey bende yapmak istyorum yapamadigim icin ögrenmek istedim yardim ederseniz tsk simdiden

Mesaj19.09.2010, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.09.2010, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

inceledim ama bana yardim edecek seyi bulamadim ben yazi nasil ekleniyor bilyiorum ben istedigim sey ise movie marker ekledigim o yazini ekeldigim bi yazinin üzeinde olmasini istiyorum resimli anlatiyim olursa sevinirim anlatim olsunda nasil olursa olsun

Mesaj21.09.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
inceledim ama bana yardim edecek seyi bulamadim ben yazi nasil ekleniyor bilyiorum ben istedigim sey ise movie marker ekledigim o yazini ekeldigim bi yazinin üzeinde olmasini istiyorum resimli anlatiyim olursa sevinirim anlatim olsunda nasil olursa olsun

Sana Bir Program Önercem Bana Dua Edicen Videoyla Aklına Her Geleni Yapabılıyorsun Yazıyı İstedgın Gibi Yönledirıyorsun Hatta Videoya Gif Bile ekleyebiliyorsun
Arrow ProShow Producer

sen indir fullunu bulmazsan ben sana vercem ilacını(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj21.09.2010, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana Bir Program Önercem Bana Dua Edicen Videoyla Aklına Her Geleni Yapabılıyorsun Yazıyı İstedgın Gibi Yönledirıyorsun Hatta Videoya Gif Bile ekleyebiliyorsun
Arrow ProShow Producer

sen indir fullunu bulmazsan ben sana vercem ilacını(:
[/quote]

bu program banada çok yardımcı oldu. teşekkürler .
Mesaj21.09.2010, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama demo full lazim bana cünkü üzerinde sari reklami kaltmasini istiyorum

Mesaj25.01.2011, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Proshow Producer Full İsteyen Arkadaşlara

İŞTE LİNK ;

http://hotfile.com/get/41879291/4d3f48fe/88d7965/Photodex.ProShow.Producer.v4.1.2737.zip

ProShow Producer ProShow Gold programının daha gelişmiş sürümüdür. Resimlerinizi bir CD' ye kaydedip daha sonra bunları Slide Show olarak seyretmenize imkan veren ProShow programı ile oldukça etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Programın bünyesinde bulunan birçok efekt ile geçişleri daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

280'in üzerindeki geçiş efektinden istediğinizi seçerek gösterileriniz de kullanma şansına sahip olduğunuz bu araçla özellikle geçiş ve zamanlama denetimi konusunda güzel ayarlamalar yapabilirsiniz. Resimler üzerinde döndürme şekillendirme renklendirme ayarları yaparak mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz.

Gerçek zamanlı bir önizleme aracına da sahip olan yazılım çalışmalarınızı VCD biçiminde kaydetmenizi de sağlamaktadır. Ayrıca fotoğraf albümlerinizi ekran koruyucu kendiliğinden çalışır CD (AutoRun CD) ve MPEG biçimli videolar halinde de haırlayabilirsiniz. E-posta yolu ile sevdiklerinizle bu albümlerinizi paylaşabilir yazılımın temel amacını gerçekleştirebilirsiniz.

Acemiler İçin Not: K e y g e n dosyasını açtıktan sonra bu programı seçin seçim yerinden, alta isim ve telefon numarası sallayıp genareteye basın.