Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2010, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: İçerik Yenilendi Tasarım Düzenlendi!!

Yorumlarınızı Bekliyorum!
Mesaj01.10.2010, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

içeriklern güzl fakat tasarımın bozuk. içerikler menü altında onu düzeltirsen siten daha güzel olur. başarılar
Mesaj01.10.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım sanki biraz kötü duruyo (: ama içeriklerin güzel (:
Mesaj01.10.2010, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ve içerik iyi başarılar
Mesaj01.10.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

08oyun yazmış:
içeriklern güzl fakat tasarımın bozuk. içerikler menü altında onu düzeltirsen siten daha güzel olur. başarılar

Tasarım için bi öneriniz vvarmı ?
Mesaj01.10.2010, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Belli bir kalitesi rengi var o header yerıne koydugun resim renkli hatta web 2,0 style yaptıgın resimden bahsediyorum üvey evlat gibi kalmış tasarımla çok ama çok alakasız olmuş resmen sırıtıyor sag menü sade ama çok şık duruyor bence

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj01.10.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve bişe dikkatımı çekti Etiketler ( Tags ) : bölümünü benden çalmışın sadece link degiştirmişin yada çok çok çok büyük tesadüf benim tek tek elle yazdıgım etiketleri sende yazdın aynı sıra ve kelimelerle büyük tesadüf dimi xD

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj01.10.2010, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
ve bişe dikkatımı çekti Etiketler ( Tags ) : bölümünü benden çalmışın sadece link degiştirmişin yada çok çok çok büyük tesadüf benim tek tek elle yazdıgım etiketleri sende yazdın aynı sıra ve kelimelerle büyük tesadüf dimi xD

bende senden bakarak yazdım xD Eğer sorun olursa silebilirim emeğine saygım var SmileSmile
ayrıca dediklerini düzelttim iyimi ?
Mesaj02.10.2010, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodunhazir yazmış:
08oyun yazmış:

Tasarım için bi öneriniz vvarmı ?

tasarım bende bozuk görünüyor. başka bi tasarıma geç veya tasarımını düzent daha iy olur.

=)başarılar
Mesaj02.10.2010, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum tasarımın bozuk içerikler tasarımının altında görünüyor. Tavsiyem tasarımını kodlarken internet explorer 8 ve google chrome a göre kodla. Çünkü bu ikisine uydurabilirsen her tarayıcıda düzgün görünür. İnternet Explorer 6 da bile Wink
Mesaj02.10.2010, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım 10 numara ama şu üst menüyü kaldır.Çok kötü duruyor.
Mesaj02.10.2010, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
Dostum tasarımın bozuk içerikler tasarımının altında görünüyor. Tavsiyem tasarımını kodlarken internet explorer 8 ve google chrome a göre kodla. Çünkü bu ikisine uydurabilirsen her tarayıcıda düzgün görünür. İnternet Explorer 6 da bile Wink

haklısınız ben sadece firefox a göre ayarladım. Ama onu nasıla ayarlıycam hem expoler hem firefoxda? benim hiç bi bilgim yok okunuda Sad
Mesaj02.10.2010, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

dukez yazmış:
Tasarım 10 numara ama şu üst menüyü kaldır.Çok kötü duruyor.

renk olarakmı kötü ?
Mesaj02.10.2010, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:

bunu söylediğin iyi oldu dostum . Uyardığın için teşekür ederim. Senin Sayende Hallettim Smile

Sitem explorer de de güzel çalışıyor SmileSmile:
Mesaj06.10.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım uğraştırdı ama inş uğraştıma deymiştir. yorumlarınızı bekliyorum
Önceki mesajları göster: