Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2010, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: aciil

arkadaşlar yanlışlıkla muzikto diye site açtım sonra siteyi sildim birdaha açacakken kayıt olmussun sen zaten diyor! Sad çerezleride sildim olmadı yardım Question
Mesaj03.10.2010, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
yeni bir mail adresi açıp o mail adresi ile tekrar üye olabilirsiniz Wink
İyi çalışmalar.
Mesaj03.10.2010, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmuyor yeni email adresi açmıştım olmadı işte
Mesaj03.10.2010, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusuf-medya yazmış:
Olmuyor yeni email adresi açmıştım olmadı işte

Dostum yeni e-posta adresi açmışsın onu bi kere kullanmışsın onun hakkı bitti siteyi silsende o e-posta veritabanında şu an kayıtlı olduğu için kullanılamaz. Mod arkadaşımızın dediği gibi başka bir yeni adres al onunla yeni bir site oluştur.

Kolay gelsin. Wink
Mesaj03.10.2010, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor eposta sallasamda hiçbirşekilde olmuyor site ismini değiştirsemde olmuyor ve üstünde hiçbir bedava sitem yok ip imi resleyeemem statik ip BS HAYATIM SONA ERDİ heralde Confused Confused Confused Confused
Mesaj03.10.2010, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

E postayı farklı gir.Birde sen siteyi müzikto ismiyle tekrar açamzsın.
Mesaj03.10.2010, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusuf-medya yazmış:
olmuyor eposta sallasamda hiçbirşekilde olmuyor site ismini değiştirsemde olmuyor ve üstünde hiçbir bedava sitem yok ip imi resleyeemem statik ip BS HAYATIM SONA ERDİ heralde Confused Confused Confused Confused

Dostum saçmalama neden bs hayatın sona ersin ki. Sorun sadece yeni site alamaman mı?
Mesaj03.10.2010, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
yusuf-medya yazmış:

Dostum saçmalama neden bs hayatın sona ersin ki. Sorun sadece yeni site alamaman mı?

benim bsdeki amacım projeler yapıp çogu türden site açmaktı ancak daha 2.sini açacakken olay kaldı anca baska bi bilgisayardan açarım bu da çok kötü bi durum
Mesaj03.10.2010, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir mi? İnternet explorer da dene bi Wink
Mesaj03.10.2010, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam deniyorum ancak evde 2 bilgisayar var ikiside aynı ip üzerinden yani bunda google chrome kullanıyorum orda mozilla ama yinede bi denemekde fayda va.r.
Mesaj03.10.2010, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
Dostum sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir mi? İnternet explorer da dene bi Wink

oluyoooooooor Very Happy
Mesaj03.10.2010, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

oh be rahatladım konuyu kilitleyebilir çöpe atqabilirsiniz..
Mesaj03.10.2010, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusuf-medya yazmış:
oh be rahatladım konuyu kilitleyebilir çöpe atqabilirsiniz..

,Neden belki başkasıda bu problemi yaşar gelir buradan yardım alı Wink

Bu benim düşüncem tabi konuyu kilitlemek silmek mod arkadaşlarımıza kalmış kolay gelsin.