Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2010, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Domain Hakkında

Burdan hazırladığım 6 ya da daha fazla sitem var. Başka birisi gidipte sitemin domainini .com net org yapıp kullanırsa, para verdim kullanırım, tescillendirdim diye de savunursa kendini yapabileceklerim nelerdir?
Mesaj07.10.2010, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bir seyi yapamaz...
Yapsa bile ancak iframe fonksiyonuyla yapar ve bunu tescil ettiremez.
Site panel sifresi ve bilgileri sadece sizde oldukca sitenizi kimse elinizden alamaz...
Mesaj08.10.2010, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış bilgilendirme yapmayın !! Arkadaşın demek istediği sitemin adını başka biri ücretli domain alırsa ne yaparım diyor ??

Yapacak hiç bişeyiniz yok çünkü site adınız tescilli olmadığı sürece site adınıza ait com,net,gibi başkaları domain açıp kendi sitelerine yönlendirebilirler

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj08.10.2010, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yönlendirebilir ama sonuçta yönetim şifresi sizde olduğu için sadece domain alıp size fayda sağlamış olur Smile çünkü sitede hiçbir değişiklik ve ekleme yapamaz Laughing siz faydalı çıkarsınız...
Mesaj08.10.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

atraksiyon yazmış:
yanlış bilgilendirme yapmayın !! Arkadaşın demek istediği sitemin adını başka biri ücretli domain alırsa ne yaparım diyor ??

Yapacak hiç bişeyiniz yok çünkü site adınız tescilli olmadığı sürece site adınıza ait com,net,gibi başkaları domain açıp kendi sitelerine yönlendirebilirler

Alıntı:
Başka birisi gidipte sitemin domainini .com net org yapıp kullanırsa
Önceki mesajları göster: