Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Çok Durgun Diyenler !!!

Arkadaşlar Forum sizce de çok durgun değil mi?
Çok fazla paylaşım yok.Bi şeyler paylaşanlara çok fazla cevap veren yok.Anketlere katılım yok ...
Gerçekten çok yavaş forum son zamanlarda ...
Sizce de öyle mi ?

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj12.10.2010, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Yenisiniz Galiba Laughing Laughing

Bedava-Sitemin Yaş Grubunun çoğunluğu 12 ile 20 yaş ortalamasından oluştuğu için Tabi bu yaş grublarınında okullarına zaman ayırması gerektiği için

Bedava-sitem forumu okul zamanlarında her zaman bu şekilde durgundur....
Modların çoğu hatta neredeyse tamamı gündüzleri genelde online olmazlar....

Yani bu durum 3 yıldan beri böyle Very HappyVery Happy

Alışırsınız zamanla Wink Wink Wink

hayal kırıklığı gibi gelebiliyor insana ama hayatın gerçekleri böyle işte Very Happy
Mesaj12.10.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi40'inda açıkladığı gibi okullar açık olmasından dolayı giremeyorlar ve girememekteyiz..
Okullar açık olduğu sürede bu hala devam edecek gibi görünüyor.

iyi Eğlenceler
Mesaj12.10.2010, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazın da böyleydi bence okullarla bir alakası yok.
Mesaj12.10.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

abodee yazmış:

o zamanda yaz tatilide ondan Very Happy
sen 15 tatilde gel buraya Very Happy
Mesaj12.10.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

ben de Rehber Öğretmenlik son sınıf öğrencisiyim işin aslı.Bedava-Sitem'e de 3 sene önce başladım.Başka siteler de yapmıştım sildim sonra.Belki bir öğretmen adayının site yapmakla işi ne diyen olabilir.Boş zamanlarımda ilgileniyorum.İnsanlara faydalı bilgiler sunmak gayretindeyim.Nihayetinde eğitim ve hizmet sektöründe çalışacağım.
Yaşım da öyle genç denecek kadar değil.(okulu bırakmıştım 7 sene sonra tekrar döndüm.)Biraz orta yaş sınıfıyım.Ama gençlerden daha çok giriyorum galiba son zamanlarda foruma.Daha önce foruma pek uğramazdım ama paylaşımda bulunmak güzel oluyor.Ama yavaş gibi geldi bana yine de forum.Dediğiniz gibi okullarla ilgili olabilir ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj12.10.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

abodee yazmış:

Millet gündüz geziyordur.Anca akşam bakabilir.Kışında okul var.
Mesaj12.10.2010, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde 3 ay tatilde,forumun online sayısı değiştiyor.Milletin işi gücü var.Sabahtan akşama kadar mı oturacaklar.
Mesaj12.10.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten haklısınız.

Ben 13 yaşındayım.Okulum var. 3 ay tatilde bu forumun nası olduğunu en iyi bilenlerden biriyim.

3 ay tatilde neredeyse bütün günümü bedava-siteme ayırırdım ama; malum okulum derslerimle ilgilenmem gerek.
Mesaj12.10.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle belirtmeliyim ki bunu her yerde diyebilirim. Sizlerin geleceği forumdan sitelerinizden vede internet hayatından çok çok daha önemlidir. Üstüne basa basa diyorumki lütfen foruma hiç gelmeyin bu hiç önemli değil YETERKİ sitelerinize dalıp foruma dalıp derslerinizi aksatmayın. Sizler bizim geleceğimizsiniz. ki bende çok yaşlı değilim ( 86 doğumluyum ) Ama ilerde daha iyi bir yaşam yaşamayı sağlıyacaksak ve bizler bu toplumun öğeleri isek. Dersleriniz forumdan daha önemlidir. Şu sıralar cep telefonum bozulduğu için artık gündüzde giremiyorum yeni telefonda almayı düşünüyordum ama aksaklıklar oluştu alamadım yeni bir telefon aldığımda geCce bilgisayarımdan gündüz telefonumdan forumda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım : ) Hem bizim üyelerimiz çok yardımsever üyelerdir biz modlar olmasak bile inanıyorum ve düşünüyorum bizsizde forumu idare edebilirler : ) Öyle değilmi arkadaşlar.?
Mesaj12.10.2010, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Haklısın

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle belirtmeliyim ki bunu her yerde diyebilirim. Sizlerin geleceği forumdan sitelerinizden vede internet hayatından çok çok daha önemlidir. Üstüne basa basa diyorumki lütfen foruma hiç gelmeyin bu hiç önemli değil YETERKİ sitelerinize dalıp foruma dalıp derslerinizi aksatmayın. Sizler bizim geleceğimizsiniz. ki bende çok yaşlı değilim ( 86 doğumluyum ) Ama ilerde daha iyi bir yaşam yaşamayı sağlıyacaksak ve bizler bu toplumun öğeleri isek. Dersleriniz forumdan daha önemlidir. Şu sıralar cep telefonum bozulduğu için artık gündüzde giremiyorum yeni telefonda almayı düşünüyordum ama aksaklıklar oluştu alamadım yeni bir telefon aldığımda geCce bilgisayarımdan gündüz telefonumdan forumda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım : ) Hem bizim üyelerimiz çok yardımsever üyelerdir biz modlar olmasak bile inanıyorum ve düşünüyorum bizsizde forumu idare edebilirler : ) Öyle değilmi arkadaşlar.?

Haklısın.Dersler ve eğitim herşeyden önce gelir.Site kurmak,forumda paylaşımda bulunmak sadece boş vakit değerlendirmek amaçlı olabilir.Düşüncelerine katılıyorum ...

Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj12.10.2010, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs var diye okula gitmeyelim Very HappyD

Arrow bu konuda elimizden gelen birşey yok malesef Sad
Mesaj12.10.2010, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:

AFİLLİM İLKOKULDAKİ SINIF ÖĞRETMENİM GİBİ KONUŞTUN Very Happy KİM TUTARRR
Mesaj12.10.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Neredeyse 3 Yıl Olcak Bsde Laughing
Az Paylaşımları Olabilir Ama Hepside Önemli
Paylaşımlardır..! Laughing Arkadaş Kendi Düşüncesini
Yazmış Sadece Bence Bs Hala Süper Laughing
Mesaj13.10.2010, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet forum durgun yazın baya kalabalık oluyordu okul açıldı bende pek girmiyorum girsemde yorum veya paylaşım yapmıyorum yazılara bakıp çıkıyorum zamanım yetmiyor tatillerde görüşelim Very Happy