Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2010, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Forumum

Merhabalar arkadaşlar Tasarım Kodlama bana aittir.

http://forum-calfonso.tr.gg

Uzun Lafın kısası görüşlerinizi alabilir miyim?
Mesaj16.10.2010, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Henüz yeni bir tasarım sitede de içerikler tamamlanmamış...

Ama tasarımın stilin hoşuma gitti linklerin ve çalışmaların tamamlandığında tekrar gözatmak isterim...
Mesaj16.10.2010, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son yazılanlar kısmında resmi karakalem linkine tıklandığında resimler menünün arkasına kayıyor. Bu sorunu çözerseniz sayfanız daha güzel olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda sitenizin içeriğini artırmalısınız. Benim ilgimi çeken şeyler şimdilik bunlar. İyi Forumlar!
Mesaj16.10.2010, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhaba,

Henüz yeni bir tasarım sitede de içerikler tamamlanmamış...

Ama tasarımın stilin hoşuma gitti linklerin ve çalışmaların tamamlandığında tekrar gözatmak isterim...

İçerikleri daha sonra ekleyeceğim.
Mesaj16.10.2010, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Son yazılanlar kısmında resmi karakalem linkine tıklandığında resimler menünün arkasına kayıyor. Bu sorunu çözerseniz sayfanız daha güzel olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda sitenizin içeriğini artırmalısınız. Benim ilgimi çeken şeyler şimdilik bunlar. İyi Forumlar!

Evet onu düzenleyeceğim, ilerleyen zamanda yeni tasarım ile yeni profesyonel konu koymayı düşünüyorum Teşekkürler.
Mesaj16.10.2010, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm bencede güzel olmuş içerikler eklenince ve güzel bir logo yapılınca daha güzel olucaktır sanırım..

başarılar.
Mesaj16.10.2010, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Logom ;

Kod:
http://img.webme.com/pic/c/calfonso/casembol.jpg

Teşekkürler.
Mesaj16.10.2010, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş beğendim
Mesaj16.10.2010, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:
güzel olmuş beğendim

Teşekkür ederim, sağolasın.
Mesaj16.10.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Aynı Tasarım

Aynı tasarımı kullanıyoruz.Başarılı bir site.Tasarımı zaten beğenmiş olduğum için öncesinde bende kullanmıştım.Başarılar dilerim ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj16.10.2010, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Aynı Tasarım

islamkusagi yazmış:
Aynı tasarımı kullanıyoruz.Başarılı bir site.Tasarımı zaten beğenmiş olduğum için öncesinde bende kullanmıştım.Başarılar dilerim ...

Evet tasarım " WordPress " Damai 1.0 Temasıdır. Teşekkür ederim sizede başarılar...
Önceki mesajları göster: