Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2010, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Müzik listesi yardım

Merhabalar;
Ben müzik üzerine bir site kuruyorum ve bu konuda iddialıyım.Fakat şöyle birşey var mı diye merak ettim googla çok baktım fakat bulamadım.Mp3player kodunu siteme uygulayınca başka bir sayfaya geçerken sürekli sıfırlanıyor ben sıfırlanmasın istiyorum yani.Başka bir sayfaya geçsende şarkı devam etsin.Acaba böyle birşey mümkün mü
teşekkürler
Mesaj17.10.2010, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka sayfaya geçerken müziğin devam etmesi mümkün değildir.
Ama JavaScript ve JQuery üzerine kurulmuş değişken sayfalar oluşturarak tek bir sayfada bir çok sayfayı tek tık ile tanıtabilirsin.
Bu sayede sitene girenler sayfanın yüklenmesini beklemek sorunda kalmaz. Tabi bu anlattığım sistemi oluşturma kolay değil.
Çok uzun uğraşlar sonucunda böyle bir sistem oluşturarak bu siteyi geliştirebilirsin.

Tabii bunu yapmak kolay olmadığı için senin bunu yapacak kadar üst seviyede bir yeteneğin olmayabilir.
Çok uzun uğraşlar gerektirdiği için senin içinden bunu yapmak gelmeyecektir.
Kısaca senin istediğin gibi sayfa değişitirirken müziğin devam etmesi imkansızdır.
Mesaj17.10.2010, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ,
Sitede sürekli müzik çalması için
İnceleyin..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=42191

iyi günler..
Mesaj17.10.2010, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mp3 dinlemek için tıklayınız diye bir buton hazırla.Butona tıklayınca pop-up bir sayfa çıksın ve sayfadada mp3 playerin olsun.Bu sayede istedikleir sayfayı gezerken mp3 lerinde müziklerini dinleyebilirler.
Mesaj17.10.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.Son arkadaşım dediğin çok mantıklı geldi teşekkürler
Önceki mesajları göster: