Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2010, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Anlamadığım bir şey

siteismi.tr.gg/Galeri/index.htm gibi /galeri/index.htm nasıl yapılır bağzı sitelerde rastladm merak ettm Very Happy
Mesaj17.10.2010, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Şu şekilde yapabiliriz.
Arrow '' Sitene giriş ''
Arrow Soldaki menüden' '' ekstraları değiştir. ''
Arrow Karşınıza çıkacak ekstraların ve ekstrayı ekle butonundan ''Ekstrayı ekle '' tıklıyoruz.
Arrow Karışımıza çıkacak menüdeki seçeneklerden ' ''galeri ekstrasını'' '' seçiyoruz ve ekstrayı ekle diyoruz.
Arrow Daha sonra '''Galeri alt sayfanın başlığı '''' seçeneğinin karşısındaki boşluğa Galeri yazıyoruz.
Arrow Son olarak en altdan ''kaydet'' tıklayıp galeri sayfamızı oluşturmuş oluyoruz.

En son afilliyanlizlik tarafından 17.10.2010 20:18:41 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj18.10.2010, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemden Cıkıs YApamıyorm Neden?

Sitemden cıkıs butonuuna tıklıyorum ama cıkıs yapmıyorum cıksa tıklıyorum tekrar griyor sitee Rolling Eyes
Mesaj18.10.2010, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemden Cıkıs YApamıyorm Neden?

dcpaylasim yazmış:
Sitemden cıkıs butonuuna tıklıyorum ama cıkıs yapmıyorum cıksa tıklıyorum tekrar griyor sitee Rolling Eyes

Cerezleri [Cookieleri] silmelisin...
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165508
Mesaj18.10.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

izninizle,,

Daha kolay bi yöntem =)

büyük ihtimal mozilla kullanıyosun. bedava sitemdeki profilinde sağ tıkla => sayfa bilgilerini göster => güvenlik => çerezleri gözter => tüm çerezleri sil ve şimdi çıkış yapabilirsin Wink
Mesaj19.10.2010, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
izninizle,,

Daha kolay bi yöntem =)

büyük ihtimal mozilla kullanıyosun. bedava sitemdeki profilinde sağ tıkla => sayfa bilgilerini göster => güvenlik => çerezleri gözter => tüm çerezleri sil ve şimdi çıkış yapabilirsin Wink
sorun mozilladan kaynaklanıyor
Önceki mesajları göster: