Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2010, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi nasıl buldunuz

Arkadaşlar sitemin içeriği oyun üzerine oyunları tam ekranda oynanıyor yoksa açılmıyor sorunu bulamadım tek anasayfadaski oyun motoru sorunsuz çalısıyor bide bazen Kategorili oyunlar sunucu bulunmadı diye açılmayabilir yenile diyince açılıyor tek sorun onlar başka bir sorunumuz yok site tasarımı Webmaster by Dj_TuGiCaN 'a ait içerikleri ise çeşitli sitelerden araştırarak kodlarını siteme koydum otamatik olarak günde 50den fazla oyun ekleniyor sitemi nasıl buldunuz iyi veya kötü eleştirlerinizi bekliyorum.
Mesaj11.10.2010, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj19.10.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet sitemizde artık oyunlar küçük ekrandada oynanabiliyor Ziyaretçi Defterine yorum yazarsanız sevinirim.
Mesaj19.10.2010, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Başarılı

Siteninin tasarımını beğendim.İçerik olarak da fena olmamış.Oyun sitesi için güzel bir site hazırlamışsın.Başarılar dilerim ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj19.10.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik sağlam tasarım güzel ama tasarımın sağ menüdeki menü başlıları Türkçeleştirilmeli, en üste reklamlar yerine kategorileri getirsen daha iyi olur, Sitenin başlığı çok gereksiz bence kaldır yerine bir header resmi ekleyebilirsin.

Genel olarak iyi durumda siten başarılar dilerim... Wink
Mesaj20.10.2010, 05:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
İçerik sağlam tasarım güzel ama tasarımın sağ menüdeki menü başlıları Türkçeleştirilmeli, en üste reklamlar yerine kategorileri getirsen daha iyi olur, Sitenin başlığı çok gereksiz bence kaldır yerine bir header resmi ekleyebilirsin.

Genel olarak iyi durumda siten başarılar dilerim... Wink

Bende öle düşündüm ama tasarıma uygun başlık resmi bulamadım bulursam ekliyeceğim.

Yorumlar için teşekkürler.
Mesaj20.10.2010, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık sitemizde sağ-sol tık engeli var yalnız oyun oynarken sol tık yapılabiliyor onada bi çözüm arıyacağım yorumlar için teşekkür ediyorum birde sitemin ismi fazla güzel değil istediğim isimler kullanımda ne yazıkki eğer güzel isim aklıma gelirse taşıya bilirim siteyi
Mesaj20.10.2010, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Güzel Bir Siteniz Var Hoş Css Tasarım Başarılar.! 10/8
Mesaj22.10.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkürler tasarım kendıme aıt değil ama yınede beğendiniz için sağolun
Önceki mesajları göster: