Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Haftanın sitesi '' 2010ugurlarim.tr.gg ''

Merhaba sevgili bedava sitem üyeleri. Şimdi sizlere yeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Projemizin adı '' Site değerlendirme alanı ile ilgi çekme taktiği ''. Bunu nasıl yapıcaz nasıl işleyecek ve neden bu projeye gerek duyuldu bunu açıklayan bir link buradadır.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=787997#787997

Haftanın siteleri listenin tamamına ulaşmak istiyorsanız lütfen altdaki linki tıklayınız.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165927

Sizin yapmanız gerekenler seçtiğimiz siteleri yorumlamak kolay gelsin Razz

En son afilliyanlizlik tarafından 30.10.2010 16:11:23 tarihinde değiştirildi, toplam 7 kere değiştirildi
Mesaj23.10.2010, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar

Projemiz Hayata Geçiyor...

İşte İlk Haftaya Layık Olacağını Düşündüğümüz Tr.gg Sitemiz Hep Beraber Yorumluyoruz...

BİRİNCİ HAFTANIN SİTESİ
2010ugurlarim.tr.gg Haftanın Sİtesidir...
www.2010ugurlarim.tr.gg

Kendisi Özel Mesaj Yoluyla Bilgilendirilmiştir...

Evet Arkadaşlar Bu Projemizde Her üyemizden Tam Katılım Bekliyoruz.

ARKADAŞIMIZIN SİTESİNİ YORUMLUYORUZ

En son gececi40 tarafından 23.10.2010 17:57:50 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj23.10.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

İşte İlk Haftaya Layık Olacağını Düşündüğümüz Tr.gg Sitemiz Hep Beraber Yorumluyoruz...

BİRİNCİ HAFTANIN SİTESİ

Arkadaşım Başarıların Devamını Diliyorum

Forum09 Wink
Mesaj23.10.2010, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

BİRİNCİ HAFTANIN SİTESİ

Evet Arkadaşlar Bu Projemizde Her üyemizden Tam Katılım Bekliyoruz..

Merhaba,
Öncelikle yeni projemiz hayırlı olsun.

Siteyi değerlendirecek olursam;
Sitenin tasarımı gelişebilir, fakat içerik olarak çok güzel bir site..
Diğer arkadaşların da görüşlerini merak ediyorum.. Razz

İyi forumlar.

Mesaj23.10.2010, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik : 10/6
tasarım : 10/5
renk uyumu : 10/7
düzen : 10/4

bence böyle..

Mesaj23.10.2010, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba 2 adet sorum olacak

1-) şuan ki sitenin açılış tarihi 2010 un 7. ayı sanırım( yakın birşey)
ben daha eski aktif olmayan siteler yorumlanacak sanıyordum... ?

2-) bu konunun adı bir süre sonra
Site değerlendirme alanında '' Haftanın sitesi '' Açıldı !

yerine :

Haftanın Sitesi

olarak değiştirilecek değil mi?

@gececi40
Evet bilgisayarfareleri konunun kilidini açtığımız belli olsun diye açıldı yazısını koydum bir kaç gün sonra düzeltilecektir...

En son bilgisayarfareleri tarafından 23.10.2010 18:20:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.10.2010, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş, Tebrikler,

Seçilen Haftanın Sitesine Gelince..
O Sitenin Kısaca Webmasteri Benim, Bi Hocamız Var, Anaokulu Öğretmeni Kendisi, Çocuklara Büyük Bi Şefkat ve İlgiyle Yaklaşması Benim Çok İlgimi Çekti ve Bu 2. Dönemdir Kendisine Site Yapıyorum Bi Karşılk Gözetmeksizin. Üstelik Çok İyi Birisidir, Bunuda Altını Çizmek İstiyorum..

Kısaca Haftanın Sitesi Olmayı Haketmiş..

Teşekkürler | Kaan
Mesaj23.10.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercekten Bs'de aranan ve ender bulunan sitelerden...
Ayrica sitede bircok bilgi bulunmaktadir ve gercekten bu bilgiler cok önemlidir...
Genclerimizin gelismesinde yardimci olan iyi bir site...
Tabiiki daha yeni ve ileride Tasarim konusundada iyi bir yol katettiginde dahada iyi olacagini tahmin ediyorum...
Iyi forumlar...
Mesaj23.10.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ve dizayn olarak ilginç bir site Smile Dizayn olarak güzel olmuş. Tasarıma'da bir kaç ekleme ile daha da güzel olabilir. Kısacası güzel bir site. Site sahibine başarılar diliyorum ve tebrik ediyorum...
Mesaj23.10.2010, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar...

Alıntı:
1-) şuan ki sitenin açılış tarihi 2010 un 7. ayı sanırım( yakın birşey)
ben daha eski aktif olmayan siteler yorumlanacak sanıyordum... ?

Evet kardeşim eski sitelerede yer vericez ama sanırım yanlış anlattık bu proje eski ve yeni her siteye açık. Açılış haftası için seçtiğimiz bu site özellikle seçtik diyebilirim.

Benim değerlendirme izlenimlerim bunlardır.

Önce eksiler Razz Arkaplan müziği malesefki güzel olduğu kadar video izlerken videonun sesini bastırıp kapatmakta. Bunun bir çaresine bakılmalı diye düşünüyorum.

Bütün sayfaların yazı renkleri siyahken bu sayfanın özelliği nedir merak konusu aslında : ) Sayfa adı Haftalık rütinlerimiz.

Bence bu siteye forum gerekmezdi

Sayfa gezdikce başlık resmindeki +0 yükselmekte bu rakam 18'e geldiğinde ziyaretçileri düşündürülebilir. Dikkatinize ! Mesela o artıyı kaldırabilirsiniz.
Ayrıca site sahibine bir tavsiyem olacak bu siteyi renklendirin Anaokulu sitesi biraz renkli olmalı diye düşünüyorum Wink

vee artılar ( + )

İçerik olarak güzel Wink
Seçtiklerim kategorisindeki seçili konular çok değerli ve önemli konular, iyi seçim olmuş.
Atatürk köşesinin olması daha da güzel bir içerik ama biraz daha detaylar aktarılmalı.
Galeri sayfalarında resimlerde anaokulunun aktifliğini göstermekte Wink
Puanlama yapacak olursam 10/7 diyorum.
İyi çalışmalar dilerim.
Mesaj24.10.2010, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

2010ugurlarım sitesine verdiğim puanlama

10 / 10

çok hoşuma gitti gerek tasarımı gereksede içeriği
Mesaj24.10.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar =)

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu konuma layık görüldüğüm için çok sevindim ve ayrıca bi o kadarda heyecanlandım..

Tüm yorum yazan, sitemizi beğenen-beğenmeyen ve bizi bu konuma layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım.

Sitemizde tabiki bi çok eksik olacaktır, fakat sitemizin bu şekilde olmasını; yani sade ve anlaşılabilir olmasını özellikle ben istedim. Ayrıca Müziğin her sayfada olmasını da ben istedim, yıl sonuna kadar ekleyeceğim bi kaç yazı dışında galeri bölümümüz sürekli yenilenecektir ve forum bölümünü ise kaldırıp kaldırmama konusunda kararsızım.

Sitemizde bulunan tüm içeriği ben seçmiş bulunmaktayım. Bu içerikleri ekleme ve tasarım tamamen Skmedia sahibi sevgili Kaan Bey'e aittir. Kaan Bey'e de burdan birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Not: Okul ve dernek işlerimiz bu ara pek yoğun olduğundan foruma girmeye fırsatım olmuyor. Ama yoğunluğum azalınca gelirim tabiki.

2010 Ugurlarım'ızın Sizlerle Beraber Uğur Getirmesi Dileğiyle. Esen Kalın.

Feryal Tok.

En son 2010ugurlarim tarafından 24.10.2010 18:43:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.10.2010, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

gececi40 yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

BİRİNCİ HAFTANIN SİTESİ
www.2010ugurlarim.tr.gg

Merhaba

İlk Önce Başarılarının Devamını Diliyorum Bütün B-s Darısı Başına Diyerek Sözüme Noktamı Koyuyorum.!
Mesaj24.10.2010, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yogunlukta bize zaman ayirdiginiz icin sahsim adina Tesekkürlerimi sunarim... Smile
Mesaj24.10.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Feryal Hanım, Her Zaman Emrinizdeyim Smile
Önceki mesajları göster: