Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2010, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem hacklendi

Sayın değerli yöneticilerim değerli arkadaşlar , birisi benim sitemi hacklemiş şifremi çalmış ve bütün tasarımımı silmiş sizden rica allah aşkına eğer yapabiliyorsanız silinen tasarımım size geliyorsa eğer tasarımı bana atmanızı rica edegim

Sitem: www.zevkiistanbulrpg.tr.gg

Yardımcı Olursanız msn adresim: ( mail adresi silinmiştir. )

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN TÜM EMEKLERİM ORADAYDI

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır. "Yardım,acil" vb. gibi şeyler yazmayınız. Ayrıca konu ve mesajlarınızda mail adresinizi vermeyiniz.

En son yardim-edin1 tarafından 27.10.2010 14:30:28 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj27.10.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem.com da hacklenme diye birşey yoktur.
şifrenizi durduk yere kimse çalamaz 1000de 1 ihtimaldir eğer çalındığını düşünüyorsanızda yakın arkadaşlarınızdan birisi kısaca konuştuğunuz ve şifrelerinizi tahmin edebilen kişilerden birisi olabilir..

support-tr( at )webme.com

adresine sitenizin çalındığını kanıtlayarak yeniden şifre isteğinde bulunabilirsiniz.

Not: ( at ) değil @

iyi forumlar.

En son bilgisayarfareleri tarafından 27.10.2010 14:28:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.10.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
İnceleyiniz:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İyi forumlar.

Mesaj19.02.2011, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimsenin şaka yaptığı yokta.benimde aklıma site sahipleri böyle birşey yapabilir diye geldi.uzun zaman siteyele ilgilenmiyince siteyi hatırlatmak niyetiyle sitenin içeriği silinmiş olabilirmi acaba.

ben kendimden çok eminimki benden başka hiç kimse sitenin şifresini bilmiyor,bırak şifresini adresinide bilmiyor. nasıl hackleniyor o ozaman.

ve keyloger v.s lik bir durum yok. yani ben bilgisayarın acamisi biri değilim.bilgisayarın sektöründeyim.keylogerlik virüslük bir durum olsa başka bir sürü hesap kullanıyoruz adresler kullanıyoruz onlara neden birşey olmadı demi ama.
Önceki mesajları göster: