Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2010, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: matematik proje ( yardım bekleniyor )

arkadaşlar ben matematik projesi için etütlere katılıyorum ama halen aklımda bi proje yok. rica ediyorum bana yapabileceğim şeyler söyleyin ben de geliştirmeye çalışıyım...

En son sena-maron tarafından 29.10.2010 00:46:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.10.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaçıncı Sınıf Question
Mesaj27.10.2010, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

7. sınıf ama her türlü konu olabilir. çünkü yarışmaya katılcaz. araştırma yapıp geliştirmeyi düşünüyoruz.
Mesaj27.10.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sena-maron yazmış:
7. sınıf ama her türlü konu olabilir. çünkü yarışmaya katılcaz. araştırma yapıp geliştirmeyi düşünüyoruz.

webmaxer arkadaşım ve ben anadolu lis.1 . sınıf öğrencisiyiz her türlü yardımcı olmaya hazır:ız-ım farketmez.
Mesaj27.10.2010, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim. aslında matematiğim güzel ancakg rup arkadaşımla ne yapacağımız hakkında bi fikre sahip olamadık bu yüzden sizlerden yardım alabileceğimizi düşünüyoruz.
Mesaj27.10.2010, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
sena-maron yazmış:

webmaxer arkadaşım ve ben anadolu lis.1 . sınıf öğrencisiyiz her türlü yardımcı olmaya hazır:ız-ım farketmez.

Evet Kardeşim Smile
Mesaj30.10.2010, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten çok iyisiniz ancak bir an önce bana yardımcı olursanız sevincem çünkü salı gününe kadar bir fikir sahibi olmam lazım :S Confused
Mesaj30.10.2010, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sena-maron yazmış:
gerçekten çok iyisiniz ancak bir an önce bana yardımcı olursanız sevincem çünkü salı gününe kadar bir fikir sahibi olmam lazım :S Confused

Bende matematik proheleri var. İstersen sana söylerim ama hocan kabul eder mi bilmiyorum.
Mesaj22.11.2010, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten iyi olur

Mesaj22.11.2010, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

5 ile bölünmenin kolay bir yolu vardı. Bir araştırmam lazım. Nerey koyduğumu unuttum o projeleri. Koordinat sistemi cetveli yapabilirsin. Çizimi kolaylaştırmak için. Bizden de önceden böyle bir proje istenmişti. Wink
Mesaj25.11.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile güzel fikir ama bu çizim nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok Confused

Mesaj26.11.2010, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben matematik öğretmeniyim bana da öğrencilerim böyle bir konuda yardım istemek için geldiler ama Smile yardım etmedim....ben yaparsam ne manası kalır değil mi....buradaki amaç öğrencinin düşünebilme kabiliyetini artırmaktır...
Mesaj22.12.2010, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet doğru hocam. ben de zaten arkadaşımla birlikte bir proje geliştirdim. inşallah dereceye girmeyi hedefliyoruz.

Mesaj22.12.2010, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba !

Başarılar... Wink Cool
Mesaj28.12.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolll Very Happy

Önceki mesajları göster: