Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Çıkış sorunu

arkadaslar ben bi site yaptim ama o siteden vazgeçtim baska bi site yapıcaktımki internet sayfasını acıyorum yine eski yaptım site gelior bi türlü cıkamadım ondan bi yardımcı olurssanız sevinirim lütfen .. sitene giriş bölümüne basiyorum yine eski sitem geliyor :SSs

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır. "Yardım,acil" vb. gibi şeyler yazmayınız.

En son dehshetmt2 tarafından 28.10.2010 08:26:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.10.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcı olarak mozillayı kullanıyorsanız bu sorunları yasarsınız sorun yasamamanız için İE kullanmanızı öneririm yada cerezleri sileceksiniz tarayıcınızın
Mesaj27.10.2010, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165508
Buradaki gibi cerezleri silin ve yeniden Cikis butonunu tiklayin...
Mesaj27.10.2010, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkese Tşkrler Ediyrum saolun
Mesaj21.11.2010, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çıkış sorunu

dehshetmt2 yazmış:
arkadaslar ben bi site yaptim ama o siteden vazgeçtim baska bi site yapıcaktımki internet sayfasını acıyorum yine eski yaptım site gelior bi türlü cıkamadım ondan bi yardımcı olurssanız sevinirim lütfen .. sitene giriş bölümüne basiyorum yine eski sitem geliyor :SSs

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır. "Yardım,acil" vb. gibi şeyler yazmayınız.

Arkadaşım Sen Ya Google Chorome Kullanıyorsun Ya Da Mozilla Onları Kullanma Sadece İnternet Explorer ' i Kullan Tmm mı Chrome den çıkış yapamassın veya mozilladan banaa olmuştu ...
Mesaj27.12.2010, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Chrome,Mozilla firefox beta sürümü kullanıyorsan olabilir..

Mozilla firefox ve i.explorer kullan bir sorun çıkmaz..
Önceki mesajları göster: