Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2010, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: İkinci Haftanın Sitesi ''www.nazaninan.tr.gg''

Merhaba Arkadaşlar !

Gerçekten emek verilmiş ve özenilmiş bir siteyi ikinci haftaya moderatörler olarak layık gördük işte karşınızda projemizin ikinci haftasındaki tr.gg sitesi...

İKİNCİ HAFTANIN SİTESİ
nazaninan.tr.gg Haftanın Sİtesidir...
www.nazaninan.tr.gg

Kendisi Özel Mesaj Yoluyla Bilgilendirilmiştir...

ARKADAŞIMIZIN SİTESİNİ YORUMLUYORUZ...

Not:İlk haftanın sitesi ve bundan sonraki siteleri merak eden arkadaşlarımız forumumuzun arsiv bölümünden takip edebilirler... veya bu linki inceleyebilirler.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=789497#789497

En son gececi40 tarafından 10.12.2010 15:35:49 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj30.10.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet güzel bir site gerçekten kişisel olmasına rağmen...
Mesaj30.10.2010, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek kelimeyle muhtesem bir site diyebiliriz Wink
Tasarim olarak harika görüyorum siteyi...
Icerik olarakda kaliteli bir site...
Iceriklerin Resim üzerine yazilisi ve stillendirilmeside ne kadar emek verildigini gösteriyor...
Basarilar diliyorum... Wink
Mesaj30.10.2010, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika bir site gerçekten geçmişe yolculuk gibi bir tasarımı var

çok özen gösterilmiş renk ve dizayn uyumuna gerçekten tebrik ediyorumm...

100 Üzerinden 101 Razz Razz
Mesaj30.10.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.10.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Arkadaşlara katılıyorum; bence de hem tasarım hem de içerik olarak mükemmel bir site...
Kendisine başarılar diliyorum..

Umarım böyle siteleri her zaman görürüz. Razz

İyi forumlar.

Mesaj30.10.2010, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar bu haftanın sitesi de geçen hafta ki gibi özel ve şık bir site oldu. Nazan hanım 2008 yılında bedava-sitem'e üye olmuş bir emekli ablamızdır. Özenle yaptığı sitesi bu haftanın sitesi seçilmiştir. Ona vereceğimiz destek vede yönlendirmeler ile daha iyi olabilir sitesi : ) Şahsen ben çok sevdim...
Mesaj30.10.2010, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Muhteşem Bir Site Başarılarının Devamı İle .!
Mesaj30.10.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir site başarılar =)
Mesaj30.10.2010, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana göre sitenin bir yönü hoşuma gitmedi.
Oda bir konuya tıkladığın zaman yeni bir sekmeden açması Wink
ziyaretçi yeni sekme açılmasından bıkabilir Razz

Başarılar.
Mesaj30.10.2010, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür

Merhaba!

Benim için çok büyük bir sürpriz olan, büyük mutluluk ve heyecan veren sitemin haftanın birincisi olduğu haberini okuyan herkesle paylaşmak istiyorum.

Sürpriz oldu, çünkü; konuyla ilgili hiç bir bilgisi olmayan bir amatör olarak başladığım web tasarım konusunda bu şekilde ödüllendirilerek vardığım sonuca halen inanmakta zorlanıyorum.

Okuduklarımı paylaşabilmek, kitapları tanıtabilmek, yaşamın ve insanın özüne dair edindiğim bilgileri aktarabilmek, yakın çevremle kısıtlı olan bilgi alış-verişi paylaşımını tanımadığım insanlarla da yapabilmek amacıyla yola çıkıp; hazır tasarımlar amacıma uygun olmadığından bedava sitemde kendi tasarımımı yapmak için sıfır bilgiyle başladığım bu sitenin yapımında yaptığım her şey, forumları takip ederek öğrenip, öğrendiklerimi uygulayarak oluştu.

Bu nedenle, forumlarda bilgi veren değerli uzmanlara geç kalınmış teşekkürde öncelik vermek istiyorum. 50 yaşında bir hanıma bile rehberlikleriyle ödüllendirilecek bir site yaptırabilmişlerse öcelikli teşekkür onlara olmalı.

Siteyi tasarlarken en önem verdiğim kriter, sitenin iç dünyamı yansıtacak
yapıda olmasıydı. Siteye ilk kez giren birisinin benimle sohbete oturmuş bir gönülün duygularına kapılmasını arzu ettim. Bunu sağlayabilmek için de gönlümü kattım tasarlarken de, yaparken de...

Ancak; gönülden gönüle yolların olduğunu hatırlayamamış olmalıyım ki, bir gün bu emeğin farkedileceği ve ödüllendirileceği aklımdan dahi geçmemişti. Sitemi fark edip, ödüle layık gören değerli moderatörlere bütün gönlümle sonsuz teşekkürler.

Ayrıca, sitemi ziyaret eden değerli ziyaretçilere, değerlendirme yapıp beğenenlere ve eleştirileriyle destek olanlara, herkese çok çok teşekkürler..

Nazan İnan

Mesaj30.10.2010, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
nazan hanım asıl biz size teşekkür ederiz Bu güzel duygularınızdan dolayı..

Emek harcayan herkez er ya da geç ödüllendilir....

Bu güzel sitemiz hakkında yorumlara devam ediyoruz !!!

En son gececi40 tarafından 30.10.2010 20:57:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.10.2010, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

vaay tasarımını ilk defa görüyorum tasarım altında biraz eksikleri var ama olsun güzelmiş..

başarılar diliyorum.
Mesaj31.10.2010, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
vaay tasarımını ilk defa görüyorum tasarım altında biraz eksikleri var ama olsun güzelmiş..

başarılar diliyorum.

Tasarım çok güzel ve içerik olarakta başarılı.
Mesaj31.10.2010, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet Başarılı Bir Site Olmuş Ne Diyelim Ki Allah Yolunuzu Açık Etsin Wink