Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Soy ağacınızı oluşturun....

Merhaba sevgili üyeler,arkadaşlar. Şimdi sizlere bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum. Bir site düşünü. ? Bütün akrabalarınızın resimlerle doğum tarihinden ev adreslerine telefon numaralarından bulunduğu şehirlere kadar kayıt eden ve akrabalık derecesine göre bir soy ağacı oluşturan bir site.
Bu site günümüzde akrabalık bağını kaybetmiş yada çok az hissedebilmiş bir çok kişiye yardımcı olacaktır. İnsan bu site sayesinde gerçekten de akrabalarını tanıyabilir ve akrabaları ile daha güçlü iletişimde olabilir çünkü site bütün bu özelliklerinin dışında akrabaların bir birleri ile mesajlaşma imkanını da sunuyor. Bir site reklamından bahsettiğimin farkındayım ama amacım reklam yapmak tan ziyade bu site den yararlanmanız. Çünkü bu siteyi önemli kılıyorum,buluyorum. Bir soy ağacından bahsediyorum. Ben yaklaşık 5 aydır bu siteden yararlanmaktayım ve tanımadığım akrabalarımı da bu site sayesinde öğrenme imkanım oldu. Mutlu oldum ve tanıştığım yeni akrabalarım da oldu. Very Happy Arkadaşlar bence sizde deneyin bu soy ağacını ücretsiz üyelik 250 kişi alıyor eğer sizin bu sayıdan az akrabanız var ise kesinlikle bu siteden yararlanın ve kendi soyunuzun sitesini oluşturun : )

Sisteme burdan girebilir inceleyebilirsiniz.
http://www.myheritage.com.tr/
Mesaj31.10.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay be...

güzelmiş teşekkür ederim..
Mesaj01.11.2010, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Adamlar ne site yapmış ama.. Smile
Mesaj01.11.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Paylaşım Ve Bilgilendirme İçin Teşekürler.! Very Happy
Mesaj02.11.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim var soyağacım ama başka bir programda yaptım bence yapılması gereken birşey insan kendi soyunu bilmeli
Mesaj03.11.2010, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel paylaşım teşekkürler.
Mesaj03.11.2010, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:
benim var soyağacım ama başka bir programda yaptım bence yapılması gereken birşey insan kendi soyunu bilmeli

Kesinlikle! Wink
Mesaj03.11.2010, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj03.11.2010, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ..! Wink
Önceki mesajları göster: