Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımımı ve içeriğime 100 üzerinden not verin

örnek : 100 / 85 = 5 puan Very Happy
Mesaj03.11.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Siteniz Ve Tasarıınız Güzel.!

10/9
Mesaj03.11.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ReklamTam

reklamtam yazmış:
Siteniz Ve Tasarıınız Güzel.!

10/9

Teşekkürler yavaş yavaş dahada gelişicez .. Wink
Mesaj03.11.2010, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız ile menünüz bence birbirine hiç uymamış. İçerik olarakta eksiksiniz. Umarım en kısa zamanda sitenizi geliştirirsiniz. Başarılar ve İyi Forumlar!
Mesaj03.11.2010, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

100 / 75 = 4

Daha fazla içerik lazım site çok soluk geldi anasayfanın canlanması ve yenilikçi katagorilere ihtiyacın var...
Mesaj03.11.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar ,

Yorumlarınız için Teşekkürler Menüye gelince ... Menümüzü en yakın zamanda değiştirip yeni bir flash menü eklicem . içerik yönüne gelirsek ... Sitemiz Web Sitesi Yardımcı Sitesidir .. Dikkatinizi çektimi bilemem ama ,dediğim gibi gelişme sürecindeyiz yorumlarızı dikkate alarak hareket edeceğim teşekkürler .
Mesaj03.11.2010, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

logonuzu dahada geliştirip reklamınızı ortalayıp arkaplanınızı güzelleştirip içeriğinizi arttırırsanız bu iş tamamdır Smile) Wink

kolay gelsin başarılar.
Mesaj03.11.2010, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede menü uyumu bozmuş.Onun dışında gözü pek yormuyor.Tatlı görünümde bir tasarıma sahip.Menü dışında beğendim...

PUANIM : 100/75
Mesaj03.11.2010, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı Dün Akşam Yaptım 2 Günde Tabiki Bazı Eksiklerimiz var Onları Tamamlamaya Çalışıyorum ..

Logoma gelince öyle abartılı çiçekli böcekli yapmak istemedim şık,sade bir logo tercih ettim siteme uygun olarak ..

Menüye gelince biliyorum site tonlaması gri olduğu için siyah menü çok abez duruyodu değiştirdim gri sade hoş bi menü ekledim ..

İçerik konusuna gelince gördügüm her şeyi eklemiyorum sadece dikkatimi çeken sizlere yardımcı olacak içerikleri ekliyorum ..

Yorumlarınız için teşekkürler.
Mesaj03.11.2010, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Menü Arrow Copyright Alanı değişmiştir ..
Önceki mesajları göster: