Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: link yardim lutfen

slm arkadaslar simdi ben bir sayifa ekledim alta seçekleri goster tikladim 4secenek vardi
1:normal sayifa
2:welcome pege
3:link olmayan menu
4:ekstren link
ben welcome pegeyi seçtim simdi bu benim ana sayifam oldu ana sayifama tikliyorum 404 boyle bir sayifa yok diyor ana sayifam geti simdi silinmiyor da ana sayifa oldugu icin silinmiyor diyor nasil yapacam ana sayifami geri getirmek icin login giris yaptim anasayifam geliyor ne yapmam lazim
Mesaj07.11.2010, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Yaptığınız Aynı Yerden Normal Olarak TekrarSeçin Ve Kaydedin.!oLmaz İse Bildirin.!
Mesaj07.11.2010, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok olmiyor 4 secenek ten sadece welkome pege gosteriyor ama
Mesaj07.11.2010, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam hal etim tsekurler kardes
Mesaj07.11.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Önemli Değil Sorun Çözüldü Sanırım.!
Mesaj07.11.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

BIRDE SE SORACAK TIM BEN UYELER ICIN KAC SAYIFA EKLEDIM SADECE LOGIN OLANLAR GORSUN DIYE UYE GIRISI YAPTIKTAN SONRA UYENIN KARSISINA O EKLEDIYIM SAYFALAR MENU CIKIYO YA O LIKLERDEN BIRINI TIKLADIGINDA ICERIK GELIYOR TEKRAR O MENUYE GERI GELINMIYOR NASIL OLUYOR O TSK
Mesaj07.11.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek istediğini zar zor anladım ama sizin dediğiniz şey yapılabileceğini sanmıyorum. 2 senedir bedava-sitem'deyim bunu yapanı görmedim açıkçası. Eğer yapmayı başaran arkaaşlar varsa lütfen bu konuyu bir ziyaret etsin.
İyi Forumlar! Smile