Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2010, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler İle Hasbihal ( Anadolulular )

Merhaba arkadaşlar

Artık her hafta değişmeli olarak bir moderatörümüz sizlerle hasbihal edecek.
İstediğiniz gibi sorular sorup cevaplar bulabilirsiniz ( O anki modun cevaplamak istemedikleri hariç ).

Not : Genel problemler ile alakalı hiç bir soru sormayın yanıtlanmayacaktır.

________

Burada Bana Her türlü sorularinizi iletebilirsiniz, tabii Genel Problemler haric. Wink

En son anadolulular tarafından 21.11.2010 16:43:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.11.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatör seçildiğinde ne tür duygular hissettin? Sence bu nasıl oldu? Neden moderatörler değiştirildi? Kısaca bu konudaki düşüncelerin nedir? Very Happy
Mesaj14.11.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Moderatör seçildiğinde ne tür duygular hissettin? Sence bu nasıl oldu? Neden moderatörler değiştirildi? Kısaca bu konudaki düşüncelerin nedir? Very Happy

Öncelikle sorun icin Tesekkür ederim...
Moderatör secildigimde cok sevindim acikcasi...
Nede olsa Bedava Sitem gibi bir sitede bu seviyeye layik olmak beni gururlandirdi.
Aslinda belkide bu Rütbe biraz gec geldi ama yinede beni sevindirdi diyebilirim...
Bence cok calismamin ve yardimsever olmam, Moderatör olmama en büyük neden oldu.
Forumda Soru Konularina ilgi göstermem ve Üyelere her yönde yardimci olmam bu Rütbeyi almama sebep olmustur.
Moderatörler neden degistirildi derseniz,
bircok nedenleri olabilir.
Sahsen neden degistirildiklerini ben bilemiyorum ama kendilerinin istegi veya forumda aktif olmadiklarindan dolayi cikarilmalari Moderatörlerin ayrilma sebepleri olabilir.
Kisacasi Moderatör olmak aslinda birsey degistirmiyor...Ben heryerde, hersekilde Aile gibi gördügüm Bedava SItem dostlarima yardim etmekten gurur duyuyorum...
Mesaj14.11.2010, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatörlüğe nasıl zaman ayırabiliyorsun Idea
Mesaj14.11.2010, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasimhayvan yazmış:
moderatörlüğe nasıl zaman ayırabiliyorsun Idea

Tesekkürler...
Ben sahsen Internetkafe islettigimden dolayi Bilgisayar üzerinde zamanim cok oluyor...Bundan dolayi Bedava-Sitem'e girmek ve düzenleme yapmak daha dogrusu Moderatörlük görevimi yerine getirmek benim icin diger Moderatörlere göre daha da kolay oluyor. Islettigim Internetkafe sabah 10'dan aksam 22'ye kadar acik oldugundan sürekli Bedava Sitem'de bulunabiliyorum...
Mesaj14.11.2010, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatörlük görevinde ne kadar başarılı olduğunu düşünüyorsun?
Mesaj14.11.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:

Sanada sorun icin Tesekkür ederim Onur...
Bence elimden geleni yaptigimi düsünüyorum...
Yardim konusunda ve anlatim konusunda zaten eskilerden beri cok hizli oldugumu söylerler... Razz
Üyeler ile Moderatörler arasindaki bagda da basarili oldugumu düsünüyorum ve üyelerin gözünde bir deger kazandigimi düsünüyorum..(Insallah öyledir Razz )
Bunlar zaten bir Moderatörün yapmasi gereken en önemli seyler...
Daha baska birsey derseniz Forumda esit davranma, üyeler hakkinda gerekli islemleri yürütme, Konularda düzenleme yapma gibi bircok seydede elimden gelenin en iyisini yaptigimi düsünüyorum...
Mesaj14.11.2010, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:

Sanada sorun icin Tesekkür ederim Onur...
Bence elimden geleni yaptigimi düsünüyorum...
Yardim konusunda ve anlatim konusunda zaten eskilerden beri cok hizli oldugumu söylerler... Razz
Üyeler ile Moderatörler arasindaki bagda da basarili oldugumu düsünüyorum ve üyelerin gözünde bir deger kazandigimi düsünüyorum..(Insallah öyledir Razz )
Bunlar zaten bir Moderatörün yapmasi gereken en önemli seyler...
Daha baska birsey derseniz Forumda esit davranma, üyeler hakkinda gerekli islemleri yürütme, Konularda düzenleme yapma gibi bircok seydede elimden gelenin en iyisini yaptigimi düsünüyorum...

hmm cevap için teşekkür ederim Smile

Türkiye'den bir klavye mi hediye etsek sana ne yapsak Very Happy
Mesaj14.11.2010, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye'den bir klavye mi hediye etsek sana ne yapsak Very Happy

Denemedim degil... Razz
Cok yavas yaziyorum o zaman elim alismiyor...
Alaman klavyesinde daha hizliyim... Razz Razz Smile
Mesaj14.11.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu: --------------------

İlk Modaratör Olduğun an Hangi Görevi Yaptın ?
Mesaj14.11.2010, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: --------------------

heliver yazmış:
İlk Modaratör Olduğun an Hangi Görevi Yaptın ?

Sanada Tesekkür ederim.
Ilk Moderatör oldugumda hemen Anlatim yapmistim... Razz
Sıkça Sorulan Sorular Bölümünde Anlatim yaptim ve o bölümü düzenledim...

En son anadolulular tarafından 14.11.2010 14:44:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.11.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sence moderatörlük görevini ne kadar sürdürebilirsin? Arkandan gelecek moderatörlere tavsiyelerin neler olur? Moderatörlük göründüğü kadar kolay bir iş mi? Forumda ve bedava sitemde kalıcı bir iz bırakmak için neler yapmak istersin? Almanya'da olduğun halde Türkiye server'ını tercih etmenin başlıca nedenleri neler? Wink

En son bs-destek-merkezim tarafından 14.11.2010 15:20:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.11.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatör Olduğun Zaman Ne Hissetmiştin Very Happy

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj14.11.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, Bende bir soru sorabilirim herhalde Cool bedava-sitem forumunda çok online olman güzel bir şey haliyle hepimiz için iyi ve mod takım arkadaşları için de bir avantaj , Ama bir sorun olur sa ( mesela 1.5 aydır benim yaşadığım net sorunu gibi bir sorun ) ve uzun süre online olamazsan. Tekrar geldiğinde rütbenin bs-bağımlısı olduğunu görsen düşüncelerin ne olur du ?
Hadi bakalım zorlıyalım seni biraz Razz Razz Razz Razz Razz
Mesaj14.11.2010, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Sence moderatörlük görevini ne kadar sürdürebilirsin? Arkandan gelecek moderatörlere tavsiyelerin neler olur? Moderatörlük göründüğü kadar kolay bir iş mi? Forumda ve bedava sitemde kalıcı bir iz bırakmak için neler yapmak istersin? Almanya'da olduğun halde Türkiye server'ını tercih etmenin başlıca nedenleri neler? Wink

Ben su anda sahsi düsünceme göre, aktif oldugumdan dolayi uzun bir süre daha bu görevde kalacagimi düsünüyorum...Arkamdan gelecek Moderatörlere aktif olmalarini ve yardimsever olmalarini öneririm...Her üyeyle degil, dogru üyeyle baglanti kurmasini, arkadaslik kurmasini öneririm...Moderatörlük gördügünüz gibi kolay bir is degi...Silinecek siteleri tespit etmek, üyeleri gerekirse banlamak, uyari yollamak, gerekli basliklari kilitlemek, fikir ortaya koymak, sorulara cevap vermek, Özel Mesajlara cevap vermek vs vs...Ben bu görevleri aktif oldugumdan dolayi yerine getirebiliyorum ancak, az zamani olan bir Moderatör icin cok zor bir görev diyebilirim...Forumda ve Bedava Sitem'de kalici bir iz birakmak icin yardimsever olmak ve saygili olmak yeterli bence...Kisacasi Aile Ortami dedigimiz bu ortama uymak iz birakmaya yeterli olacaktir. Almanya forumuna da kayit oldum, orda da kalmayi denedim ama dedigim gibi biz Türkler karsimizdakine genellikle iyilik yapmayi düsünürüz ve buda Aile Ortamini olusturuyor. Kisacasi Aile ortami almanya forumunda yok...Burada oldugu icin, burada kalmak bana daha kolay geldi... Wink

cupacup yazmış:
Moderatör Olduğun Zaman Ne Hissetmiştin Very Happy

Moderatör oldugum zaman cok gururlanmistim...Zaten bunu ilk mesajdada belirttim...Moderatör olmak aslinda size bir görev veriliyor...Yani bir görevi elde etmek icin o göreve yakismak gerekiyor...Bundan dolayi siz bunun icin cabaladiysaniz ve cabaladiginiz birsey icin ödüllendiriliyorsaniz, tabii bu olay sizi sevindirecektir.... Wink

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba, Bende bir soru sorabilirim herhalde Cool bedava-sitem forumunda çok online olman güzel bir şey haliyle hepimiz için iyi ve mod takım arkadaşları için de bir avantaj , Ama bir sorun olur sa ( mesela 1.5 aydır benim yaşadığım net sorunu gibi bir sorun ) ve uzun süre online olamazsan. Tekrar geldiğinde rütbenin bs-bağımlısı olduğunu görsen düşüncelerin ne olur du ?
Hadi bakalım zorlıyalım seni biraz Razz Razz Razz Razz Razz

Sorun icin Tesekkür ederim Cemal...Ben assagi yukari 3 yil boyunca Mod olmadigim halde üyelere yardimci olmayi sorulara cevap vermeye devam etmistim...Dolayisiyla hicbir renk beni ilgilendirmez ve ben nasil olursamda, nerde olursamda üyelere yardim etmeye devam edecegim..Yani dedigin gibi bir durum olsada olmasada ben herzaman Sanal alemdede ve gercek hayattada yardim etmeye devam edecegim... Wink
Önceki mesajları göster: