Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Pc Kendi Kedine kapanıyor

arkadaşlar pc kendi kendine kapanıyor.Tozları çektim ama gene oluyor pc sıcakta değil motor ısısına bakıyorum 80 derece diyor kaç derece olması gerek:S niye kapanıyor.Mesela düşük şeylere girince bsye felan bişi olmuyor ama foopet gibi flash büyük sitrelere girince hemen kapanıyor...Hayvanların suratına kapanıyor üzlüyorum Laughing
Mesaj15.11.2010, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne yaptında böyle oldu? Smile
Mesaj15.11.2010, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden 1 saatte bir kapanırdı şimdi 10 dk da bir
Mesaj15.11.2010, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bize de böyle olmuştu. Format atınca düzeldi ama format atmadan önce biraz bekle veya bilgisayarcıya sor. Wink
Mesaj15.11.2010, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynısı bende de olmuştu.Ama ben çok fazla program yüklemiştim..Çok fazla program varsa sil ama sana önerim format at,gerekirse bilgisayarcıya git.
Mesaj15.11.2010, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

format atmayı bilmiyorum..20tl istiyolar formata Shocked
Mesaj15.11.2010, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Format atmada ne varki?Elinde XP veya Vista cd'si varsa tak cd-rom'a bilgisayarı yeniden başlat adımları sırasına göre uygula,gerekirse Google'da araştır..
Mesaj15.11.2010, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalnız o iş o kadar kolay değil. Ekran kartı cd'si vb.'ni kurduktan sonra yükleyeceksin. Ben format attım mesela şimdi ama bilgisayarımın ekranının yarısını kullanıyor gibiyim. Wink
Mesaj15.11.2010, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

madem okadar kolay ok ben bi bakam sağolun
Mesaj19.11.2010, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

işetim sistemini microsoft yakalamış olabilir sürekli kapanır.Sahte olduğu için format atman lazım arkadaşın dediği gibi ama öyle kolay da değil bilmeyin için format atmak vieolu anlatımlar falan varsa onlardan yayarlan resimli anlatımların bazıları yarım yamalk anlatıyolar
Mesaj29.12.2010, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede bilmiyosan bi 20 tl ver pc de format attr veya pc si olan arkadasların varsa onlara çektir kendin çekipde pc yi yakarsan daha buyuk zararlar ortaya çıkabilir ve pc duzeldikten sonra pc iyice bi kurcala pc hakkında bi bilgin olsun yoksa tamirci parası vere vere kafayı yersin Very Happy
Önceki mesajları göster: