Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2010, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Haftanın Sitesi "Gururum5"

Merhaba arkadaşlar, haftanın sitesi projesi sıcağı sıcağına sürüyor. Sizlerin değerlendirmesi vede görüşlerinizi sunmanız için bu hafta sizler için seçtiğimiz sitemiz. Gururum5.tr.gg sitesidir.
Arrow www.gururum5.tr.gg

Şahsi olarak bu siteden bahsetmek vede kendi değerlendirmemi yapmak istiyorum. Sitenin sahibi sevgili Dilek ablamızdır. Gururum5 ismini oğlundan almaktadır. 5 yaşındaki Gurur için açılan bu site bir annenin internet dünyasından vede zararlı içeriklerden oğlunu koruyabilmek için açtığı bir paylaşım sitesidir. Hayali bu siteyi bir gün oğlu Gurur'un devralmasıdır. Günden güne kendini yenileyen misyonunu vede hedefini sarsmadan büyüğen bir site. Bu site ayrıca Türk kadınının azmini vede hırsını ispatlamaktadır. Zaman zaman aramızda olmasa da içerikler yenilenmese de site genel olarak ziyaretçi sayısı yüksek ve aramalarda üst sıralarda çıkan bedava-sitem'in göz nuru el emeği sitelerindendir....

Tasarım olarak içeriğini vede reklamlarını kaldırabilen vede çok göz yormayan bir tasarım seçilmesi güzel. Ayrıca zaman zaman aldığı ve taşıdığı tasarımlara göre bu tasarım siteye en iyi şekilde uyum sağlağan tek tasarım oldu denilebilir. İçeriği zengin vede bilgili bir sitenin hiti yüksek olması ile, beraberinde alınan reklamlar ve bu siteden kazanılan kazancı bildiğim için reklamları sevmesemde site de, reklamın olması ve verilen emeğin karşılığını alması beni çok mutlu ediyor. Sitenin alt kısmında bulunan küçük bir toplist yerine oraya siteye yönlenen sayfalar eklenebilirdi ama eklememiş buda sitenin ağ olarak geniş ve yardımsever olduğunu ziyaretçiye gösteriyor. Üstelik bu siteler arasında benim sitem de var Razz Bu sebeple Teşekkür ediyorum. Son olarak siteyi güzel bir söz ile temsil etmek ve yazımı bitirmek istiyorum.
Bu sitede hizmet de sınır gökyüzü....

Bunlar benim düşüncelerimdir... Ya sizin ki ? Wink

Diğer haftanın sitelerini incelemek için lütfen bu başlığı inceleğiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165927

En son afilliyanlizlik tarafından 27.11.2010 16:39:52 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj14.11.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle tebrik ediyorum...
Site ilk görüste güzel görünüyor ancak siteniz cok yavas aciliyor...
Icerik olarak sizin daha cok bilgi icerdiginizi tahmin ediyordum ancak tahmin ettigim kadar icerik yok...
Tasarim yönünden iyi bir tasarim...
Ayrica icerikde Oyunlarin olmasi sizi forumdaki durusunuzla kiyaslayamiyorum, yani sitenizi daha cok bilgi platformu olarak düsünmüstüm...
Basarilar dilerim... Wink
Mesaj14.11.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler Gururum5 !
Başarılar iyi Forumlar!

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj14.11.2010, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Öncelikle tebrik ediyorum...
Site ilk görüste güzel görünüyor ancak siteniz cok yavas aciliyor...
Icerik olarak sizin daha cok bilgi icerdiginizi tahmin ediyordum ancak tahmin ettigim kadar icerik yok...
Tasarim yönünden iyi bir tasarim...
Ayrica icerikde Oyunlarin olmasi sizi forumdaki durusunuzla kiyaslayamiyorum, yani sitenizi daha cok bilgi platformu olarak düsünmüstüm...
Basarilar dilerim... Wink

Aynı görüşteyim. Sitenizi önceden de gezmiştim. Gerçekte başarılı bir site. Tebrikler.
Mesaj15.11.2010, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: tebrikler

başarılar..
Mesaj15.11.2010, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.Gg'nin en güzel sitelerinden birisi..
İçeriği kendine ait..çalıntısı,alıntısı yok..

Başarılar..
Mesaj15.11.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet Başarılı Bir Site...

Başarılar Dilek Abla Wink
Mesaj15.11.2010, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya İnanın ne diyeceğim bilmiyorum, haftanın sitesi seçildiğim için hem çok şaşkın, hem çok mahçup ve mutlu hissediyorum.
sağolsun bir arkadaş bana tebrik mesajı attığında gördüm. şimdi ben bunu bilmediğim için tasarımımı filan değiştirdim.tabiki bu tasarım beğeilmezs hemen eskisine dönebilirim
tebrik ve yorumlar için çok teşekkür ederim. çok duyguladım, çok onur duydum. hakkımdaki düşünceleriniz. ve emeğime sagınız için ayrıca çok teşekkür ederim.sağolun, varolun
Mesaj15.11.2010, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskilere göre(eskiler alınmasın Very Happy ) tasarımı gayet güzel olan,sitesi gizliilimlerden sonra bayağı fazla hit çeken sitelerden birisisin.herkesle iyi geçiniyorsun,sitenle zaman geçirmeyi seviyorsun.içeriğine-tasarımına diyeceğim birşey yok.ben beyendim kısaca..

başarılarının devamını dilerim abla..

Mesaj15.11.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Ya İnanın ne diyeceğim bilmiyorum, haftanın sitesi seçildiğim için hem çok şaşkın, hem çok mahçup ve mutlu hissediyorum.
sağolsun bir arkadaş bana tebrik mesajı attığında gördüm. şimdi ben bunu bilmediğim için tasarımımı filan değiştirdim.tabiki bu tasarım beğeilmezs hemen eskisine dönebilirim
tebrik ve yorumlar için çok teşekkür ederim. çok duyguladım, çok onur duydum. hakkımdaki düşünceleriniz. ve emeğime sagınız için ayrıca çok teşekkür ederim.sağolun, varolun

Sizde sağolun. Umarım gelişim çok hızlı bir şekilde devam eder ve uzun bir zaman daha bizlerle olursunuz. Smile
Mesaj15.11.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:

gururum5 sen herşeye layıksın...
Mesaj15.11.2010, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
gururum5 yazmış:

gururum5 sen herşeye layıksın...

sağol canım kardeşim benim,acemi olduğum dönem, az yardımın dokunmadı, bu günlere gelmemizde emeği geçmiş dostlarımızı hiç unutmadık, gönlümüz,kalbimiz bir
Mesaj15.11.2010, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim abla , bu kadar reklama rağmen bedava-sitem'i bırakmadın ya , gerçekten seviyorsun bu işi bence geliştirmelisin...
Mesaj15.11.2010, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifelist yazmış:
Tebrik ederim abla , bu kadar reklama rağmen bedava-sitem'i bırakmadın ya , gerçekten seviyorsun bu işi bence geliştirmelisin...

Çok teşekkürler gülüm,evet gerçekten severek yapıyorum, geliştirmek için uğraşıyorum, şu anda php scriptli sitem var,php öğreniyorum, tekrar teşekkürler
Mesaj16.11.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar... Wink Very Happy