Forum'da ara:
Ara

Devam Ediyimmi.
Bırak
  50%
[ 3 ]
Devam Et
  50%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2010, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bosunamı Ugraşıyorum..

Merhaba

Ben Eğitim Seti İndirme İmkanı sunan bir site kuruyorum tabiki koydugum her Eğitim Setini İndirmek zorunda degilsiniz. Talep gelen bazı Eğitim Setlerinin Yapıcılarına gönderdigim mesajlara cevap gelmedi buda benim için yayın izninin olmadıgı anlamına gelir. Bu yüzden onlara yayınlamayınca hakaret içerikli özel mesajlar aldım. Yakın bir zamanda cok yüklü oranda eğitim seti siparisi vercem eğer bu tur bir durum olcaksa yani gereksiz bir ugras için deysem söyleyin bende ugraşmayım şimdi size soruyorum ne yapıyım... Ugraşıma saygı gösterip bana destek olurmusunuz yoksa ugraşıma saygı göstermeyip hakaretmi edersiniz..
Mesaj21.11.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Siteniz Güzel Başarılar
Mesaj21.11.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence boşuna o eğitim setlerine para verme.Git bi tane para verip .comlu site al senin için daha hayırlı olur.
Mesaj21.11.2010, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunları kendin almak zorunda değilsin. Belki işine yarayan programlar bizlerde vardır. Biraz daha uğraşmalısın bence. Bu kadar kolay pes etmek olmaz. Eğer olmuyorsa başka dosyaları indirme imkanı verirsin. Wink Ama eğer sipariş etmeyi düşünüyorsan sana tavsiyem .com'lu bir domain alman.
Mesaj21.11.2010, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

bs-destek-merkezim yazmış:
Bunları kendin almak zorunda değilsin. Belki işine yarayan programlar bizlerde vardır. Biraz daha uğraşmalısın bence. Bu kadar kolay pes etmek olmaz. Eğer olmuyorsa başka dosyaları indirme imkanı verirsin. Wink Ama eğer sipariş etmeyi düşünüyorsan sana tavsiyem .com'lu bir domain alman.

Dostuma Tamamen Katılıyorum
Mesaj21.11.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chip cdlerinden çalıp çırpmaya gerçekten gerek yoktu..
Mesaj21.11.2010, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

mor-lahana yazmış:

Smile)) Direk ücret ödenmiş eğitim seti koymasınımı bekliyordun sen.

* Siteye ziyaret cok olcakki adam para versin.
* İndirme cok olcakki adam hevese gelip parayla eğitim seti ve yayın izni alsın.

*Ve çalıp çırpma agır bir deyip oluyor o yüzden çalıp çırpma yerine yararlanma diye bilirsin.

* Lütfen cahil olmayalım Emek varsa saygılı olalalım. Bir derdiniz sıkıntınız varsa özelden konusun . Burda Kimseyi Kırmaya hakınız yok.
Mesaj22.11.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sahkar yazmış:
mor-lahana yazmış:

Smile)) Direk ücret ödenmiş eğitim seti koymasınımı bekliyordun sen.

* Siteye ziyaret cok olcakki adam para versin.
* İndirme cok olcakki adam hevese gelip parayla eğitim seti ve yayın izni alsın.

*Ve çalıp çırpma agır bir deyip oluyor o yüzden çalıp çırpma yerine yararlanma diye bilirsin.

* Lütfen cahil olmayalım Emek varsa saygılı olalalım. Bir derdiniz sıkıntınız varsa özelden konusun . Burda Kimseyi Kırmaya hakınız yok.

Aynen emeğe saygı lütfen!!!!

M.Aslan
Mesaj22.11.2010, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg Bence Bırakılacak Bir Site Deil ve Sitende Güzel Bence Devam Etmelisin
Mesaj22.11.2010, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hevesin gitmiş bence bırak Mr. Green
Önceki mesajları göster: