Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2010, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Haftanın Sitesi ''Murathoca54'' !!!

Merhaba Arkadaşlar !

Gerçekten emek verilmiş ve özenilmiş bir siteyi altıncı haftaya moderatörler olarak layık gördük işte karşınızda projemizin altıncı haftasındaki tr.gg sitesi...

ALTINCI HAFTANIN SİTESİ
murathoca54.tr.gg Haftanın Sİtesidir...

www.murathoca54.tr.gg

Kendisi Özel Mesaj Yoluyla Bilgilendirilmiştir...

ARKADAŞIMIZIN SİTESİNİ YORUMLUYORUZ...

Diğer siteler için arşiv bölümünü inceleyebilirsiniz.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=789497#789497

En son gececi40 tarafından 10.12.2010 15:36:05 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj28.11.2010, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten emek verilmiş bir site tebrik ediyorum...

tasarım güzel sade eğitime eğimli ve bilgi verici olduğundan sade bir tasarım

tam isabet olmuş site bana bir ansiklopediyi andırıyor...

hocamızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz...

Mesaj28.11.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim de favori olarak gördüğüm eğitim sitelerinden birisi. Tebrikler Murat öğretmenim...
Mesaj29.11.2010, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür

Teşekkür ederim arkadaşlar...Bu siteyi yaparken sizin harika sitelerinizden güç aldım.
Mesaj29.11.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok değerli hocam; bu siteyi yeni başladığında nasıl bir heyecanla yaptığını biliyorum.Ancak emekli olmana rağmen bu özveriyi göstermen daha da büyük bir başarıdır.Bu heyecanının hiç sönmeden devam edeceğinide gönülden inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum.
Mesaj29.11.2010, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu: herşeyi ile çok guzel

bedava sitemele tanıştıgımda bana ilk yardım eden kişilerden birisi saygıdeğer hocam (biri de gececi40 ) Hersey bir tarafa hiç bir konuda bana yardımını hiç esirgemedi.Site mukemmel eğitim sitelerinden biri içeriği çok geniş her ne kadar emekli de olsanız hala çalışmaya devam etmeniz biz genç öğretmenler için örnek bir davranış. Bugun benim sitemin ulaştığı bu noktada yardımlarını esirgemeyen değerli öğretmenime sonsuz saygılar sonsuz sevgiler....yolun açık olsun hocam....
Mesaj29.11.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknik olarak değerlendirmek istiyorum :

bs reklam bannerinin ortalanması,
bannerin güzelleştirilmesi(zaten güzelde 15 fln yazıyor kafa karıştırıcı BENCE)
üst menünün düzenlenmesi,
yan dikey menülerin kayma sorununun giderilmesi,
güzel bir arkaplanın uygulanması,
ziyaretçi defterinin güzelleştirilmesi

Yapılırsa site daha çok güzelleşecek ve ilgi görecektir diye düşünüyorum...

Bu sadece bir öneri.

Siteniz ve içeriği ilgi çekici ve güzel başarılar.. Wink

Mesaj29.11.2010, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Murathoca54 için yazmak istediğim çok çok çok şeyler var aslında. 54 rakamı bildiğiniz gibi memleketim Sakarya'nın plaka kodu olduğundan online listesinde hep dikkatimi çeken bir isim olmuştur. Sitesini eskiden bugüne takip ettiğim desteklediğim Afilliyanlizlik 'da Ağustos ayının tavsiye sitesi olan ve başarılı bulduğum başarısının ödüllenmesi için de elimden geleni yaptığım isimlerden sitelerden birisi Murat Bey.
Teknik ve ekipman olarak gözlemlerim.
Bedava-sitem reklamının ortalanması daha şık bir site olmayı etkinleştirir.
Başlık resmi ve menü çok uyumlu arkaplanın beyaz olmasıda bu uyumu dafa çok pekiştirmiş. Lakin menülerdeki bazı yazılar ''com'' lu sitelere yönlendiriliyor. Bence şöğle yapılabilirdi. Örneğin : Sosyal bilimler menüsü.
Bu menü tıklandığında ''murathoca54'' sitesinde açılacak ama sayfanın için de ''com'' 'a yönlendirilen site olabilirdi. Bu sayede hem siteden çıkmamış olur hemde siteden daha çok yararlanılabilir.
Üst menü benim için hep google reklamlarını andırıyor, ve bu şekilde yapması çok mantıklı olmuş. İlerleğen dönemlerde google reklamı aldığınızda o üst menünün yerine ekleye bilirsiniz. Bu sayede gözle görülebilir bir yenilik olmasada, ziyaretçi yapılan değişikliği fark etmeyip bol bol reklamlara tıklaya bilir. Bu bir süre böğle gidebilir. : ) Facebook'da paylaş linki site için çok avantajlı çünkü biliyorsunuzki milyonlarca çocuk facebookda geziyor. Ve sitenizdeki dersleri bu sayede sosyal bir paylaşım sitesinde farkında olmadan bir çok yerde reklam yapmış olabilirsiniz. Wink Site de çoğu kişiye göre resmi bir hava olsada aslında çocuklar için eğlenceli yönleride var Örneğin bu sayfa
Arrow http://murathoca54.tr.gg/B%26%23304%3BL_BUL.htm Bunun gibi aktifiteler de ders aramaktan sıkılan öğrenciler için çok uygun.
Sadece çocukların değil ayrıca öğretmenlerinde faydalanması için verilen bir çok bilgi ile murathoca54 ''BENCE'' bedava-sitem'de plaket alabilecek bir kaç kişiden sadece birisi... Dileğim bu site gibi değerli siteleri çok daha güzel yerlerde görmektir. İyi forumlar, İyi eğlenceler.... Cemal GÜL
Mesaj29.11.2010, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam Bu Site İçerik Bakımından En çok sevdiğim sitelerden birisi başarılar...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj29.11.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: murathoca54

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Önerileriniz dikkate alınacaktır...

Mesaj29.11.2010, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
Teknik olarak değerlendirmek istiyorum :

bs reklam bannerinin ortalanması,
bannerin güzelleştirilmesi(zaten güzelde 15 fln yazıyor kafa karıştırıcı BENCE)
üst menünün düzenlenmesi,
yan dikey menülerin kayma sorununun giderilmesi,
güzel bir arkaplanın uygulanması,
ziyaretçi defterinin güzelleştirilmesi

Yapılırsa site daha çok güzelleşecek ve ilgi görecektir diye düşünüyorum...

Bu sadece bir öneri.

Siteniz ve içeriği ilgi çekici ve güzel başarılar.. Wink

Hocam Arkadaşımıza katılıyorum.Siteniz çok güzel bazı değişiklikler yerinde olur (bence).Değişiklikler için bir çok arkadaşımız ve moderatörlerimizin size yardımcı olacağından da eminim.Eeee içeriğinize gelirsek bence Bedava-Sitem'deki yüksek içeriğe (birbirine uyumlu) sahip olan nadir siteler arasındasınız.Başarılarınızın devamını dilerim....
Mesaj29.11.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam,banneriniz çok dikkat çekici olmuş (yani çok güzel).
İçerik bakımındanda güzel site,moderatörlerimiz bu hafta gerçekten güzel bir siteyi seçmişler.!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj29.11.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sol ve sağ menünün yanlarında gözüken siyah noktalar dışında her şey çok güzel. Onlar menü'nün <li> kodlarıyla alakalı. Tasarım rengi çok hoş. İçeriklerde harika. Başarılar...
Mesaj29.11.2010, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrik ederim gördüğüm en farklı tasarımlardan biri eğitim siteleri içinde benimde favorim başarılar
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj29.11.2010, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarınızın devamını diler,tebrik ederim.(Darısı bizim başımıza!)

M.Aslan
Önceki mesajları göster: