Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2010, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Değiştirme

1. sayfadan 2.sayfaya geçme nasıl yapılır.
Mesaj05.12.2010, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Daha Açık Anlatırmısınız.!
Mesaj05.12.2010, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani sayfanın en altında [1] [2] diye yapıp [2] tıklayınca 2. sayfa geliyorya 1.sayfanın devamı nasıl yapılıyor.
Mesaj05.12.2010, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İÇERİK BÖLÜMÜNÜN ALTINDAKİ BİLGİ (COPYRİNG)kutucuğuna menüyü kaydedin..

Kod:
<center>
<p class="Rakkam menü"><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3"><br />
1 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">2 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">3 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">4 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">5 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">6 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">7 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">8 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">9 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">10 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">11 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">12 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">13 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">14 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">Sonraki>></font></a></p>
<!--kODBANKS.TR.GG RAKAM MENu--></center>

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj05.12.2010, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekledim ama 2ye basınca hiçbirşey çıkmıyor.
Mesaj05.12.2010, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa adres bölümünü 2 ye basınca çıkmasını istediğin link i yapıştır
Mesaj05.12.2010, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunindim yazmış:
Ekledim ama 2ye basınca hiçbirşey çıkmıyor.

Kodu Düzenlemen Gerek

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj05.12.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl düzenliyecem.
Mesaj05.12.2010, 12:54 (UTC)    

Kankamın Vermiş Olduğu Kodları Sitenizin İstediğiniz Bir Linkini Orda Bulunan Belirli Yerlere Farklı Adresleri Ekliyerek Yapabilir Ve Tekrar Deneye Bilirisiniz.!
Mesaj05.12.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodda Sayfa Adresi Yazan Yere Girmesini İstediğin Sayfanın Url sini Yaz Direk ona girer

Mesaj05.12.2010, 12:55 (UTC)    

oyunindim yazmış:
Nasıl düzenliyecem.

Sayfa Adı Olan Yerleri Silip İstediğiniz Adresi Ekliye Bilirsiniz.!
Mesaj05.12.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

URL için ne yazacam.
Mesaj05.12.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunindim yazmış:
URL için ne yazacam.

www.oyunindim.tr.gg/xxxx.htm

xxxx Yazan Yere Sayfa Adı Gelecek Adres çubuğuna bak nalarsın

Mesaj05.12.2010, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni sayfa nasıl ekliyecem
Mesaj05.12.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunindim yazmış:
yeni sayfa nasıl ekliyecem

Çok kolaydır.

Arrow Sayfalarımı Değiştir
Arrow Editör yüklenince hemen altta "Yeni sayfa ekle" butonuna basın ve ekleyin.
Önceki mesajları göster: