Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler: Reklamını oynatmış

Sayın moderatörlere duyrulur. Bu arkadaş sitenin reklamının yerini oynatmış. Herhalde kimse farketmedi ki site açık.

....

Öneri:

Bedava-Sitem profillerinin altında "Profili Bildir" linki olsun

En son sonsamsunlu tarafından 06.12.2010 19:55:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2010, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu buraya yazacağına arkadaşı uyarsaydın ondan sonra gereğini yapsaydın daha etik olurdu diye düşnüyorum. Belki reklamın kapandığından haberi yoktur. Wink
Mesaj06.12.2010, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

olabilir diyemiyecem çünkü bunu siz dogru amaç dogrultusunda kullanabilirsiniz ama kotu amaçlı kullanılanlar olacak ve istenmeyecek sorunlar doguracak...

iyi forumlar..

Mesaj06.12.2010, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Merhaba;

olabilir diyemiyecem çünkü bunu siz dogru amaç dogrultusunda kullanabilirsiniz ama kotu amaçlı kullanılanlar olacak ve istenmeyecek sorunlar doguracak...

iyi forumlar..

Biraz açar mısınız ?

Yani, reklamın yerini dedğiştirebilir misiniz mi ? diyorsunuz ?
Mesaj06.12.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım boş yere gönderenler şikayetler olacak diyor moderatör arkadaşımız.
Mesaj06.12.2010, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsamsunlu yazmış:
abron yazmış:
Merhaba;

iyi forumlar..

Biraz açar mısınız ?

Yani, reklamın yerini dedğiştirebilir misiniz mi ? diyorsunuz ?

Ben öneriniz hakkında bir açıklama gerçekleştirdim.

Reklamlar hakkında bir başlık açaçam yakın zamanda nasıl olabilir diye şimdi sizlere şöylere belirtiyim reklamınızı kapatmadıgınız sürec içerisinde biz yan taraflarına birşey eklemesine musade ederiz ama reklamın belli kodlarla oynarak kaydırılması ve yerinin degiştirilmesi durumunda site hakkında gereken işlemleri yaparız...

Mesaj06.12.2010, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam. Anladım. Dediğiniz şekilde olursa süper olur. Diğer türlü atıntı gibi duruyordu zaten.