Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaş Olarak Ekleme

Moderatörler - Adminler Herkezin Yardım Aldığı - Konuştuğu Kişiler Vardır BS de. Düşündümde Neden birbirimizi arkadaş olarak ekleyemiyoruz bence göz önünde bulundurun....
Mesaj09.12.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaş Olarak Ekleme

pc-ajani yazmış:
Moderatörler - Adminler Herkezin Yardım Aldığı - Konuştuğu Kişiler Vardır BS de. Düşündümde Neden birbirimizi arkadaş olarak ekleyemiyoruz bence göz önünde bulundurun....

Very Happy

özellikle vbluttein gibi biçok forumda ve tabi en önemliside facebookta var..

özentiymiş gibi olmasını istemem açıkcası..

ama arkadaş olarak eklemeye benzer mesela dost ol yada dost bil yazıları olsa ve profilde atıyorum pc-ajani ile bilgisayarfareleri dost oldu yazssa güzel olur ama bu öneri yani hayal olarak kalır çünkü böyle bir teması bulunan forumda mümkün değil Wink
Mesaj09.12.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaş Olarak Ekleme

bilgisayarfareleri yazmış:
pc-ajani yazmış:

Very Happy

özellikle vbluttein gibi biçok forumda ve tabi en önemliside facebookta var..

özentiymiş gibi olmasını istemem açıkcası..

ama arkadaş olarak eklemeye benzer mesela dost ol yada dost bil yazıları olsa ve profilde atıyorum pc-ajani ile bilgisayarfareleri dost oldu yazssa güzel olur ama bu öneri yani hayal olarak kalır çünkü böyle bir teması bulunan forumda mümkün değil Wink

orasını bilemem ama olsa güzel olurdu mesela sitene giriş dediğinde bi bölümde ARKADAŞLARIN: şeklinde olsaydı online offine olanlar gözükseydi Vb. güzel olurdu
Mesaj10.12.2010, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir öneri ama bu olsaydı şöğle bir şey olurdu hem bedava-site hemde arkadaşlık sitesi Razz Ama webme sadece isminde olduğu gibi bedavaya alan veriyor, sizlerin site sahibi olmanız için...
Mesaj23.12.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru. Düşünün webme sayesinde kaç kişi web tasarımını öğrendi ki ? .

Teşekkürler Webme sen olmasaydın site sahibi olmak beynimin ucundan bile geçmezdi Sad
Önceki mesajları göster: