Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2010, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Gizli Sayfa Yapma

Merhaba CSS Tasarım Kullanmıyor. Ama 1 Sayfadan Diğer Sayfaya Geçiş İçin Menüde Gözükmeyecek Ama Yönlendirmede Gözükece Bir Sayfa Nasıl Açılır?
Mesaj11.12.2010, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

İstediğiniz Sayfayı Açın Kaydedin.!
Sonra Ana Sayfaya Menü Hakkında Bir Yazı Yazın Ve Tıklayın Yazın Sonuna Tıklayın Yazısına O Sayfanın Linkini Verin Menü Yok Ama Css Üzerinden Sayfa Görünür.!Kolay Gelsin.!
Mesaj11.12.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamtam : Arkadaş sitesinde CSS Tasarım kullanmıyor.. Mutlaka sitesinde menüde gözükecektir.. CSS Tasarım kullanmadan böyle bir şey mümkün değildir...
Mesaj11.12.2010, 10:39 (UTC)    

hayaldunyam-mert yazmış:
Reklamtam : Arkadaş sitesinde CSS Tasarım kullanmıyor.. Mutlaka sitesinde menüde gözükecektir.. CSS Tasarım kullanmadan böyle bir şey mümkün değildir...

Mümkün Kardeş Kullandığım Tasarım Css Tasarım Cupacup'a Aittir.!
Mesaj11.12.2010, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ondan bahsetmiyorum.. Senin için olabilir veya Css Tasarım kullanan herkes için olabilir fakat arkadaş css tasarım kullanmıyor ki...
Mesaj11.12.2010, 10:42 (UTC)    

hayaldunyam-mert yazmış:
Ben ondan bahsetmiyorum.. Senin için olabilir veya Css Tasarım kullanan herkes için olabilir fakat arkadaş css tasarım kullanmıyor ki...

Pardon Mümkün Değil.!
Mesaj11.12.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet... Neyse konu sohbete dönmesin Very Happy

İyi Forumlar...
Mesaj11.12.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kavga etmeyin teşekkürler bilgi için cssde olduğunu biliyordum ama belkicss kullanmadanda olurdu diye düşündüm
Önceki mesajları göster: