Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2010, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: başlığa link

Arkadaşlar başlığa link verme nasıl olur, mesla bir sayfada başlıklar var her tıklamada o yazının başlangıcına yönlendirecek kullanıcıyı, bunu nasıl yapabiliriz? yardım edermisiniz? aynı sayfa içinde, yada farklı sayfalar içinde bunu yapabilirmiyim?
exe e kitaplar olurya, onun gibi yani....
Mesaj15.12.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bunu aynı sayfada yapabilirsiniz fakat şuan nasıl yapıldığını hatırlamıyorum.
Ben size ayrı sayfalarda nasıl yapıldığını anlatayım:

> Her konu için bir sayfa oluşturun.
> Daha sonra konuların isimlerinin olacağı sayfayı açıp konu isimlerini tek tek yazın.
> Son olarak da her konunun yazısını seçerek; yazıya konunun olduğu sayfanın linkini verin.

Yazıya nasıl link verileceğini bilmiyorsanız inceleyin:

1.ADIM:

2.ADIM:

3.ADIM:

4.ADIM:

5.ADIM:

İyi forumlar.
Mesaj15.12.2010, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

simer web bundan değil bunu yapabiliyorum sorun yok, yalnız benim bir sayfada bazı başlıklar var, onlara tıklandığında o başlık hakkında geniş açıklamaları olan başlığa yönlendirecek, yani "devamını oku" filan varya , onun gibi... hatta yapabilirsem bunu exe kitaplarda olduğu gibi yapmaya çalışıyorum, yani başlıkta, detayda aynı sayfada olacak, ama başlığa tıklanınca o konunun başladığı yere yönlendirecek, bu şekilde yani anlatabildimmi?
Mesaj15.12.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın bu adresteki gibi, reklam saymasın moderatör arkadaşlar sakın,,..

http://www.akparti.org.tr/parti-programi_79.html
Mesaj15.12.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu aynı sayfadada yapabilirmiyiz yada, farkı sayfaya yönlendirme yapılabilirmi?
Mesaj15.12.2010, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi sizin söylediğinize geliyor ama, ben bunu yazıların tamamını bir sayfada olacak detayların, öyle yapmak istiyorum bu söylediğinizde oluyor ama.
Mesaj15.12.2010, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

akpartikonyaaltigenclik yazmış:
bunu aynı sayfadada yapabilirmiyiz yada, farkı sayfaya yönlendirme yapılabilirmi?

Sayfanın kaynak kodlarından dediğiniz yazıların kodlarını alın ve daha sonra kendinize göre düzenleyip sitenize koyun.
Mesaj15.12.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bunun için ayrı bir başlık resmi kullancaksın resmini Arrow sayfalarımı değiştir Arrow sayfa ekle Arrow resim ekle Arrow resmin URL sini gir Arrow resmi ekle Arrow resime tıkla Arrow köprü ekle Arrow resime tıklayınca gidilecek adresi gir Arrow tamam de Arrow kaynak a tıkla Arrow kodu kopyala Arrow başlık resmi için tasarım üzerine yapıştır
Mesaj15.12.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb^^in Anlattığı Gibide Çok Basit Bir Şekilde Yapabilirsiniz...
Mesaj15.12.2010, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sağoun benimde işime yaradı
Mesaj16.12.2010, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcajani yazmış:
kardeşim bunun için ayrı bir başlık resmi kullancaksın resmini Arrow sayfalarımı değiştir Arrow sayfa ekle Arrow resim ekle Arrow resmin URL sini gir Arrow resmi ekle Arrow resime tıkla Arrow köprü ekle Arrow resime tıklayınca gidilecek adresi gir Arrow tamam de Arrow kaynak a tıkla Arrow kodu kopyala Arrow başlık resmi için tasarım üzerine yapıştır

evet arkadaşım çok doğru söylüyorsun, neden aklıma gelmediki Laughing
Mesaj16.12.2010, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok olmadı, sadece ilk konuyu açabiliyorum oda önceki sistemle yani, sayfa adresinin linkini vererek, şidi öyle bir sayfa olacakki, yukarıdaki başlığına tıklanınca aşağıdaki sayfanın başlangıcına gitmeli.... exe kitap gibi bilirsiniz bi çoğunuz.