Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2010, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimler

Bazı siterlerde sitenin en üst ve ortasında ekranın yaklaşık 4te 1i kadarlık resim bölümü var bazı sitelerdede bu resimler slayt şeklinde bunu siteme nasıl ekleyebilirim??
eğer biliyorsanız kodlarını verebilir misiniz Question

@simerweb: Konu başlığı düzenlenmiştir; konu başlığınızı konuyla ilgili yazmalısınız ve başlığınızı büyük harflerle yazmayınız!

En son privateswmt2 tarafından 25.12.2010 07:58:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.12.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek bi tane site verebilirmisiniz anlayamadım
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj24.12.2010, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanli-devleti1299 yazmış:
örnek bi tane site verebilirmisiniz anlayamadım

www.kodbanks.tr.gg
bu site de gördüm Very Happy işte en üst ortadakinden bahsed,om duyuru panosu yazıyor.
Mesaj24.12.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin sitende olabilir slayt deil ama başlık resmin kocaman benimkinin ve çoğu kişinin başlık resminin 3katı kadar Very Happy
Mesaj25.12.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

privateswmt2 yazmış:
senin sitende olabilir slayt deil ama başlık resmin kocaman benimkinin ve çoğu kişinin başlık resminin 3katı kadar Very Happy

Tasarım Yapılırken Ayarlanıyor Onlar...Bıldığım Kadarıyla
Mesaj25.12.2010, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir tablo yap. Aşağıdaki yukarıya doğru kayan yazı kodunu da ekle tabloya. Bu kadar. Smile

Kod:
<marquee align="middle" scrollamount="1" height="30" width="100%" direction="up"scrolldelay="1">YAZINIZ BURAYA</marquee>

Mesaj25.12.2010, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

banerden bahsediyorsun anladığım kadarı ile oradaki resimini resim düzenliyici ile aç büyüt ebatlarını birde css kodlarının olduğu yerde header kodu var onu bul whidht ve hidht boyutlarını yükselt
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Önceki mesajları göster: