Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ice blue tasarımında en üstteki boşluk

Merhaba.İce blue tasarımında en üstteki boşluk kullanılabilir mi yoksa tasarımımı böyle ya da o boşluk yok edilebilir mi bir kod vasıtasıyla.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Konular içinde arama yaptım ama tam olarak benim anlıyacağım dilde bir cevap bulamadım .
Mesaj25.12.2010, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorunu daha detaylı anlatırmısınız üstteki boşluk derken bedavasitem reklam banerinin olduğu yerdenmi bahsediyorsunuz
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj25.12.2010, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet aslında orası galiba siteye eklenebilen başlık resiminin orası ama dediğinizden oranın reklam alanı olduğu anlaşılıyor ve yapıcak bir şey yok zannedersem ama reklam felan olmayınca kötü duruyor koca bir boşluk.İlginize teşekkür ederim.
Mesaj25.12.2010, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet orası reklam alanı ama oraya içerik ekleyebilirsiniz
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj25.12.2010, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki içerik derken resim felan ekleme imkanı varmı yada sayfanın kodlarına eklememi yapmak gerekiyor ben sayfaya sabit ayarlardan sadece bir resim ekleme gördüm o da tasarım ayarlarından eklenen resim .