Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2007, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Flatsast radyosu müzikleri calmiyor

Arkadaslar benim sorum olacak Flatcast deki radyonun mixseri müziklerimi almiyor müziklerim Mp3 audio formatinda oldugu halde
yardimci olursaniz sevinirim.tsk.
Mesaj17.09.2007, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

active x hatali yuklenmistir active sil yeniden yukle problem düzelir sarkilarin mp3 formatinda olmali ve isimleri turkce karakter olmamali buna da dikkat edersin
Mesaj17.09.2007, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

felsefemfm yazmış:
active x hatali yuklenmistir active sil yeniden yukle problem düzelir sarkilarin mp3 formatinda olmali ve isimleri turkce karakter olmamali buna da dikkat edersin

Cok tesekkür ederim yardimlarindan dolayi felsefemfm kardes
softwareden aradim bir tane Adobe Flash player 9 Active x acaba bumu silersem nereden yükleyebilirim türkülerin ismileri türkce olmasinmi ?
cok tesekkürler.
Mesaj18.09.2007, 01:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

pirocan-fm yazmış:
felsefemfm yazmış:

Cok tesekkür ederim yardimlarindan dolayi felsefemfm kardes
softwareden aradim bir tane Adobe Flash player 9 Active x acaba bumu silersem nereden yükleyebilirim türkülerin ismileri türkce olmasinmi ?
cok tesekkürler.

arkadasim flatcast in kendi active x i var zaten pc de yuklu degilse yayin alacagin zaman yukle diye isaret cikar onu yuklersin dinleyici olarak geldigin zamanda ayni sekilde ekranda yazar int arama cubugu altinda active x yukleyin diye uyari verir onu yukleyin baska bir active calistirmaz o zaman cakisma yapar yayinda problem olur yine de problem duzelmez ise sitemden ulasabilirsin e-mail adresimde var ayrica sarkilarda ğ ş ç gibi karakterler olursa mix almaz sarkiyi flatcast almanya uzerinden yayin yapiyor turkce karakter desteklemiyor
Önceki mesajları göster: