Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2010, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Menü kodu ile ilgili

arkadaşlar sitemin şu şayfasına

http://e-paradise.tr.gg/Deneme.htm

üst menü koydum menünün şeklini değiştiremedim yani mesela video müzik
bu tarz resimler koymak istiyorum yapamadım birde o menüyü kırmızı bir yazı var
orda istatistik yer alan onun üstüne koymak istiyorum ama bir türlü beceremedim

Not: ilgilenen olrsa koduda paylaşabilirim öneri ve desteklerinizi bekliyorum
Mesaj25.12.2010, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 in menüsü o izin aldınızmı ?

Başlık Resmi-Banner-Arkaplan-Buton Vb İstekLeri Buradan Yapınız

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169816
Mesaj25.12.2010, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

burada şahşlardan izin alınack bişey göremedim böyle menüler zaten var
adam düzenlemiş koymş ki bunu sormak sana düşmez bi problem varsa aramızda hallederz soruna cevap varsa alıyım meşgl etmeyin böyle şeylerle
Mesaj26.12.2010, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya peki arkadaşlar bunun gibi menü kodu elinizde varmı ya da bi sitede vs.
Mesaj27.12.2010, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
burada şahşlardan izin alınack bişey göremedim böyle menüler zaten var
adam düzenlemiş koymş ki bunu sormak sana düşmez bi problem varsa aramızda hallederz soruna cevap varsa alıyım meşgl etmeyin böyle şeylerle

bıktım yemın ederım sizden 3 gün önce yaptım ne zaman çaldın menüyü bana ait görseli kodlaması seni şikayet edecem sizin gibileri bs den temizleyecem and içtim
Mesaj28.12.2010, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

artist artist konuşup durma ya yaptıysan yaptın çaldın maldın ne konuşup duruyon her yerde var bu menülerden kodlamasını yapmışmış yaptıysan istedik işte adam gibi yok deseydin

NOT:
senin gibilerin ne kodu nede başka bişeyini kullanırım. dipnot temizle temizleye biliyosan.
Mesaj28.12.2010, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
artist artist konuşup durma ya yaptıysan yaptın çaldın maldın ne konuşup duruyon her yerde var bu menülerden kodlamasını yapmışmış yaptıysan istedik işte adam gibi yok deseydin

NOT:
senin gibilerin ne kodu nede başka bişeyini kullanırım. dipnot temizle temizleye biliyosan.

bu kadar yüzsüz olmayın çalmadın nerden aldın ben paylaştıgımı hatırlamıyorum bana göstersene nerden aldıgını sitemi silicem hem hırsızsınız hem yüzsüzsünüz şimdi şuçlu ben oluyorum dimi hakkımı emegimi savundugum için kopyala yapıştr yapmadıgım için bişeler ürettigim için kusura bakma ya baktım görselin uzantılarını bile degiştirmemişsin benim siteme ait sana psdlerini bile gösterebılırim sen o menüyü kullan bak nasıl temizlik yapılıyor şahit olursun kodun telif hakkı olmaz çizersin kodlarsın kullanırsın sana kimse bişe demez sitenin kaynak koduna girip kopyala yapıştırla bs uzun yaşamazsın siten silinir...
Mesaj28.12.2010, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen bu tür konuları özel mesaj yolu ile tartışınız.
Sizlerin problemini, ben ve diğer arkadaşlar çekmek zorunda değiller.

Mesaj28.12.2010, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu kapandı. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Önceki mesajları göster: