Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2010, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Yılda Hayalleriniz.../ Hoşgeldin 2011

Arkadaşlar.
ilk başta hepinizin Yeni Yılını Kutlamak isterim.inş. herkez için hayırlı bir yeni yıl olur...

Bu yeni yıldaki hayalleriniz, dileklerinizi burda herkezle paylaşalım...

Teşekkürler...

iyi Forumlar / iyi Yıllar...

En son bilgiliwebnet tarafından 29.12.2010 11:45:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.12.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klasik bir söz olacak ama sağlık, mutluluk, huzur ve savaşsız bir dünya diliyorum. Ve uzaylıların artık dünyaya inmesini diliyorum. Razz
Mesaj29.12.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaderimde ne varsa o olsun ki zaten öyle olacak. Razz
Mesaj29.12.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkeze Mutlu Yıllar Dilerim

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj29.12.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Allah herkese Mutlu,Mesut ve rahat etsin Smile
Mesaj29.12.2010, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah'tan istediğim 2 şey var..

Birincisi tüm sevdiklerime sağlık 2.side bilgisayarfareleri sitemin açılması Smile

yeter hatta artar bile Sad
Mesaj29.12.2010, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Happy New Year ! Mr. Green

Süpperrr bir yeni yıl geçirmek istiyorum.
3 Dileğim Var;
Arrow Mutlulukk
Arrow Sağlık
Arrow Para Mr. Green

İyi Forumlar Laughing
Mesaj29.12.2010, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

2011 De İyi bir iş istiyorum. 17 yaşındayım fakat geleceğimi Şimdiden Kurmak hayallerim arasında, 2011 de Namazıma 5 vakit sarılmak istiyorum.. Eksiksiz bir şekilde bu yıldan sonra kılmak istiyorum ki öyle olacak. diyeceksiniz bu zamana kadar nerdeydin. Doğrudur Aklım başıma yeni geldi Orucumu vs eksiksiz tutmuşumdur ama Namazımda Pek o kadar 5 vakit tutmamışımdır. Bu yılda Çok düşüncelerim var. çorluda İlk yeni yılım olacak, Kısaca Huzurlu,sağlıklı,Mutlu olmak istiyorum. Kaderimde ne varsa o olacak ama Smile Birazda bizde bir şeyler değiştirebiliriz diye düşünüyorum. Razz
Mesaj30.12.2010, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayalim mi, dileklerim mi ah anadolulular ah ben hep malzemeden açdım hayal kurarken ve dilek dilerken çünkü hepsi yıkıldı..

Hayalim Mersin Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü kazanmak dileğimde bu..
Mesaj30.12.2010, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaşadıklarım, maziye bıraktılarım, artık hatırlamak istemediğim , unutmak -silmek istediğim kişileri yeni yılda tekrar karşıma çıkmaması........................

standart : sağlık ve huzur, mutluluk

En son bilgiliwebnet tarafından 30.12.2010 09:38:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.12.2010, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün kızın babası yüzünden kızla konuşmadım Mr. Green Benim Beklentim:

*Aşk ve mutluluk : )
Mesaj31.12.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni yılda benim dileğim askere gitmek gelmek ve evlenmek Smile

çok şeymi istiyoruz Smile Razz Razz