Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2010, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: giriş sayfası kilitlendi

arkadaslar giriş sayfam kilitlendi değiştiremiyorum bir kac birsey denedim ama yine olmadı yardımcı olursanız sevinirım
Mesaj02.01.2011, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: giriş sayfası kilitlendi

mavizell2 yazmış:
arkadaslar giriş sayfam kilitlendi değiştiremiyorum bir kac birsey denedim ama yine olmadı yardımcı olursanız sevinirım

merhaba hangi giriş sayfanız kilitlendi...
Mesaj04.01.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba internete ilk giriş sayfam google dı fakat bunu değiştirmek için araclar/ internet seceneklerine girdiğim zaman o kısım aktif değil hiç birsey yapamadım
Mesaj25.01.2011, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorunla İlgili

İnternet Explorer Anasayfasını Değiştirmek

İnternet Anasayfanızı kötü niyetli yazılımlara emanet etmeyin. İnternet Explorer anasayfasını değiştirmek!

Internet Explorer sayfanız yukarıdaki resimde görüldüğü gibi kilitlenebilir.Tekrardan eski ayarına döndürmek ise çok basit..

Aşağıdaki adımları uygulayarak kilitlenen sayfanızı tekrar açabilirsiniz...

1.Yöntem
Başlat menünüzden çalıştıra gelin gpedit.msc yazın

Açılan Grup ilkesi sayfasının sol panelindeki ,Kullanıcı yapılandırmasına tıklayın daha sonra yönetim şablonları,windows bileşenleri ve son olarak internet explorer ı seçin

Sağ panelde yenilenen sayfada Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar öğesine çift tıklayın.

Açılan yeni pencerede Devredışı seçeneğini seçin ve tüm pencereleri tamam diyerek kapatın...

2.Yöntem ve XP home kullananlar için
a-)

Başlattan çalıştıra girin regedit yazın.Şu anahtarları açın: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\M****soft-->m****soft\Inte rnet Explorer\Control Panel anahtarını açtıktan sonra sağ bölümde şu değeri görmelisiniz.
HomePage Bu değere çift tıklayıp verisini 0 olarak ayarlayın

yardımcı Olabilceğim başka bir konu olursa beklerim iyi günler Wink
Mesaj25.01.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: AYrıca

Windows 7 kullanıyorsan benimle iletişime geç ...
yardımcı Olabilceğim başka bir konu olursa beklerim iyi günler Wink
Mesaj22.03.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ana sayfa 'nın adını değiştirdiyseniz öyle oluyor düzeltirseniz eski haline geliyor
merak etmeyin
Önceki mesajları göster: